×

Wiele osób uważa, że przepowiednie Baby Vangi spełniają się jedna po drugiej. Co jeszcze nas czeka?

Baba Vanga to właściwie Wangelija Pandewa Dimitrowa, przez wielu uważana za jedną z największych jasnowidzek, która za życia potrafiła przepowiedzieć wiele sytuacji, które faktycznie się wydarzyły. I choć kobieta zmarła w sierpniu 1996 roku, jej spisane słowa wzbudzają do dziś niemałe kontrowersje. Według tego, co przepowiedziała niewidoma kobieta, świat czeka wiele zmian, na które nie do końca ludzkość jest gotowa.

Wiele razy udało jej się dokonać trafnych prognoz: przewidziała ataki terrorystyczne z 9 września, tsunami w 2004 roku i wzmożone działania ISIS.

Z jej wypowiedzi można było także wnioskować, że ma przeczucia co do nadchodzącej III Wojny Światowej. Szacuje się, że jej przepowiednie o ludzkości sprawdziły się z 85-procentową dokładnością.

Zmarła w wieku 85 lat w 1996 roku i była znana jako „Nostradamus z Bałkanów”.

W związku z plotkami głoszącymi, że ma nadejść III Wojna Światowa, Baba Vanga powiedziała, że świat zostanie zniszczony przez wojnę i przekształcony w pustkowie niemal zupełnie pozbawione jakiejkolwiek formy życia. Według kobiety wszystko zacząć się miało w 2010 roku wraz z atakami w Syrii. Mówiła, że muzułmanie będę atakować kraje w Europie, co ostatecznie doprowadzi do wielkich zniszczeń do 2043 roku. W swoich przepowiedniach zaznacza także, że 45. prezydent Stanów Zjednoczonych doprowadzi do upadku kraju.

Jej przepowiednie są bardzo kontrowersyjne…

W 1989 roku podobno ostrzegała: To będzie horror, horror! Amerykańscy bracia upadną po ataku stalowych ptaków. Wilki będą wyć w krzakach, a niewinna krew będzie pulsować. Niektórzy nawet sugerowali, że przewidziała Brexit, gdy powiedziała, że Europa „przestanie istnieć”.

Czego możemy się spodziewać według tego, co przewidziała Baba Vanga?

  • Światowego głodu w latach 2025 – 2028
  • Roztopienia lodowców do 2045 roku
  • W 2046 roku będzie można klonować organy
  • Do roku 2130 cywilizacje będą żyć pod wodą
  • Ludzkość przestanie istnieć w 3797 roku

Szczerze mówiąc prognozy nie są zbyt zachęcające i pokazują, że wszystko idzie w bardzo złym kierunku. Czy Baba Vanga mogła mieć rację? Czy jej proroctwa mają szansę się spełnić? Co myślicie na ten temat?

Może Cię zainteresować

zamknij