×

Mama z córkami wyciągała zakupy z auta, gdy usłyszała strzały. Nagle straciła 4-latkę z oczu

Czteroletnia Ava Castillo miała przed sobą całe życie. Była radością rodziców i nigdy uśmiech nie schodził z jej twarzy. Jej mama nawet w najgorszych koszmarach nie pomyślałaby, że ktoś odbierze jej to całe Szczęście.

Razem z córkami wypakowywała zakupy na parkingu przed mieszkaniem. Śmiały się i wygłupiały, a w tym samym czasie trzech nastolatków je bacznie obserwowało. Philip Battles, Ferrell Dardar i Marco Alton Miller chcieli okraść kobietę – niezależnie od tego, co będą musieli zrobić.

14 listopada to dzień, który ta mama zapamięta na zawsze

Nagle z radosnych rozmów wyrwał je huk. Trzech uzbrojonych mężczyzn zaczęło do nich strzelać. Kobieta próbowała chronić swoje dzieci, ale nie udało jej się osłonić 4-letniej Avy. Dziewczynka została postrzelona w głowę. Zginęła na miejscu. Matka z drugą córką zostały ciężko ranne.

Nie ma winnego?

Szybko złapano przestępców, z których dwóch było niepełnoletnich. Żaden nie chciał się przyznać do tego, że strzelał. Prokurator nie miał jednak wątpliwości i uznał, że cała trójka powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności karnej w tym samym stopniu. Działali razem.

Ze względu na wiek, Dardar i Miller nie kwalifikują się do kary śmierci ani do życia w więzieniu bez zwolnienia warunkowego. Jednakże mogą zostać skazani na dożywocie w areszcie i to najbardziej satyfsakcjonuje rodzinę. Krewna dziewczynki nie chce dla nich śmierci:

Nie chcemy kary śmierci. Chcemy, aby spędzili resztę życia, gnijąc w więzieniu. Śmierć byłaby za prostym rozwiązaniem dla takich bydlaków.

Zabili niewinne dziecko, aby wzbogacić się o kilka dolarów… Gdzie przyszło nam żyć?!

Może Cię zainteresować

zamknij