×

Auto nabite na drzewo?! Wideo z Francji obejrzało już 2 mln ludzi i nikt nie umie go wytłumaczyć

To wideo łamie pojęcie logiki i nie można go wytłumaczyć racjonalnie. Błąd matrixa w rzeczywistości? A może świetnie przygotowana mistyfikacja?

Błąd matrixa w rzeczywistości?

Wielkie wzburzenie wzbudziło drzewo, które ni stąd ni zowąd pojawiło się wewnątrz zaparkowanego samochodu we Francji. Nagranie pochodzi z tego roku i nijak można je wytłumaczyć. Błąd matrixa a może… podróż w czasie? Skąd wzięło się drzewo nie wiadomo, ale wideo wygląda bardzo realistycznie. Nagrywający zajrzał pod samochód i ukazał, że drzewo wyrasta z ziemi! Drzewa to wiekowe rośliny i ich rozrost może trwać latami. Czyżby samochód stał tam od kilku lat i drzewo przebiło karoserię pojazdu? Z kolei bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie. Rośnie on trzy razy szybciej niż najszybciej rosnące drzewo. Niektóre odmiany mogą dziennie urosnąć do 1–2 metrów lub 18 metrów w ciągu 90 dni.

Zobaczcie sami:

Fallos en la Matrix o Viajero del Tiempo !!!Creditos: https://www.facebook.com/LaDimentcion/

Opublikowany przez Daniela Dimentciona Wtorek, 19 listopada 2019

Okazuje się, że jest to dzieło sztuki ulicznej od Royal De Luxe. Zostało przygotowane przez artystów i wzbudza jak widać spore zainteresowanie wśród przechodniów. Dalibyście się nabrać?

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij