×

Strażacy w gorącym kalendarzu na 2020 rok! Zdejmują koszuli, by wesprzeć zwierzaki

Przez ostatnie 27 lat australijski kalendarz wydawany przez strażaków był wielkim hitem. Stał się nawet najpopularniejszym kalendarzem na świecie. Ci mężczyźni naprawdę przyciągają wzrok.

Kalendarz jest hitem

Od 1993 r. strażacy ze wszystkich części australijski pozują ze zwierzętami, spełniając tym fantazję każdej kobiety. W tym roku mężczyźni zdejmą koszulki, aż do sześciu kalendarzy, w których prezentowane są także zwierzęta – na przykład psy i konie. Wystąpią także niektórzy strażacy z Francji i Niemiec. W przyszłym roku możesz spodziewać się pierwszego w historii „Międzynarodowego kalendarza strażaków” z gorącymi mężczyznami z całego świata.

Słuszny cel

Oprócz tego, że dostajesz kalendarz z gorącym facetem na każdy miesiąc w roku, to wesprzesz organizację charytatywną. Wpływy z kalendarzy są przekazywane największym australijskim organizacjom dziecięcym, a także lokalnym, mniejszym organizacjom charytatywnym, które skupiają się bardziej na rodzimych zwierzętach australijskich, ratowniczych i terapeutycznych.

Wspieramy słabszych

David Rogers, dyrektor australijskiego kalendarza straży pożarnej, wyjaśnił podczas komunikatu prasowego:

Uznaliśmy, że ważne jest, aby pomóc niektórym mniejszym organizacjom charytatywnym, o których opinia publiczna nigdy nie słyszy. Te małe organizacje niestrudzenie pracują w lokalnej społeczności, co ma ogromny wpływ na życie ludzi.

Jak wam się podoba kalendarz? Czy to nie piękna inicjatywa?

Źródła: blog.theanimalrescuesite.greatergood.com
Fotografie: instagram.com (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować