×

Para prezydencka przyłączyła się do akcji WOŚP. Aukcje cieszą się popularnością

Początek nowego roku to czas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której głównym celem jest niesienie pomocy potrzebującym. Z tego tytułu organizację co roku wspierają sportowy, artyści czy celebryci wystawiając na aukcję różnego rodzaju przedmioty i nie tylko. I tak oto w tym roku Robert Lewandowski wystawił na aukcję możliwość spotkania ze sobą, Małgorzata Kożuchowska sukienkę, Martyna Wojciechowska walizkę „Kobiety na krańcu świata”, a Majdanowie plecaki z zawartością, które towarzyszyły im podczas programu „Azja Express”. Więcej na temat tutaj.

Nie brakuje także wsparcia polityków

W tym roku na charytatywnych aukcjach 27. Finału WOŚP wylicytować można m.in. słynne ubrania pary prezydenckiej. Zaliczamy do nich sukienkę w kwiaty razem z dopasowanym do niej żakietem oraz góralską kurtkę samego prezydenta. To ubrania, o których niegdyś było wyjątkowo głośno. Aby było wiadomo, o co „toczy się walka”, para prezydencka udostępniła dla przypomnienia zdjęcia ubrań.

Nie zabrakło także dedykacji dla szczęśliwych nabywców!

Allegro / /aukcje.wosp.org.pl

Zakończenie aukcji

Zaznaczmy, że obie aukcję kończą się 22 stycznia. Na chwilę obecną cena ubrań to 1025 złotych za góralską kurtkę prezydenta Andrzeja Dudy i 1000 złotych za sukienkę z żakietem pierwszej damy.

Allegro / /aukcje.wosp.org.pl

Kto da więcej?

Może Cię zainteresować

zamknij