×

Atak nożownika w polskim mieście! Śmierć na miejscu poniosła jedna osoba

Atak nożownika w Lubartowie! Mężczyzna śmiertelnie dźgnął 38-letnią kobietę. Nie przeżyła. Osierociła czwórkę dzieci. Wiadomo, że to jej były mąż, który już wcześniej się nad nią znęcał.

Przerażający atak nożownika w Lubartowie!

Do tych wstrząsających wydarzeń doszło wczoraj po godzinie 21 na jednej z ulic w Lubartowie. Zdenerwowany mężczyzna podszedł do 38-latki i jej partnera. Rozpoczęła się karczemna awantura. Nagle napastnik wyciągnął nóż. Towarzysz kobiety starał się ją obronić. Na próżno.

Agresor zadał 38-letniej mamie czwórki dzieci kilka ciosów nożem w szyję oraz w klatkę piersiową. Ranił też partnera kobiety. Już chwilę później na miejscu pojawiły się właściwe służby. Niestety kobiety nie udało się uratować. Jej ranny partner trafił do szpitala.

Mężczyzna już wcześniej znęcał się nad nią

Nożownik został aresztowany przez policję. Wiadomo, że jest to były mąż ofiary. Już wcześniej bywał wobec niej agresywny. Znęcał się nad nią, gdy byli małżeństwem. Był nawet za to karany. Ponadto, trafił do aresztu za podpalenie mieszkania jej partnera. Sprawą zajmuje się policja, która chce ustalić dokładne okoliczności zdarzenia.

Nas zastanawia, kiedy w końcu polskie prawo zostanie zaostrzone dla osób, które znęcają się nad rodziną. Jak widać, procedury i kary wciąż są dla nich zbyt łaskawe… Ile podobnych zbrodni musi się jeszcze wydarzyć?!

Źródła: wiadomosci.radiozet.pl
Fotografie: pixabay.com

Może Cię zainteresować

zamknij