×

Atak nożownika w CH Arkadia. Wstrząsające nagranie, ludzie uciekali

Atak nożownika w CH Arkadia: w sobotę wieczorem w jednym ze sklepów doszło do awantury. Nagle jeden z mężczyzn wyciągnął nóż i dźgnął dwóch pozostałych uczestników bójki. Do sieci trafiły nagrania z tego zdarzenia.

Atak nożownika w CH Arkadia

Jeśli ktoś wybrał się w sobotę 17 lipca na zakupy do Westfield Arkadia al. Jana Pawła II w Warszawie, mógł stać się świadkiem makabrycznego zdarzenia.

Po godz. 19 policjanci otrzymali zgłoszenie o szarpaninie w Centrum Handlowym. Jak się okazało, trzej mężczyźni (obcokrajowcy) zaczęli się kłócić. Po chwili doszło do rękoczynów. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął nóż, po czym ranił dwóch pozostałych uczestników kłótni. Ranni trafili do szpitala, a napastnik uciekł z miejsca zdarzenia.

Zaatakowani mężczyźni to obywatele Gruzji. Ich życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Dlaczego napastnik zaatakował? Tego na razie nie wiadomo. Pojawiły się przypuszczenia, że mężczyźni byli pod wpływem alkoholu, ale póki co policja nie potwierdziła tych informacji.

Nagranie z ataku

Dzień po ataku do sieci trafiły dwa nagrania z miejsca zdarzenia. Jedno z nich zamieszczono na Facebooku. Widać na nim m.in. jak ludzie próbują odciągać agresora.

Z kolei drugie nagranie opublikował portal Fakt. Widzimy na nim, że napastnik w furii kopał leżącego na ziemi mężczyznę.

Nadal nie wiadomo, gdzie przebywa napastnik, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

Źródła: goniec.pl, www.se.pl
Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij