×

Asia z „Chłopaków do Wzięcia” zmieniła się nie do poznania. „Wygląda jak gwiazda filmowa”

Program „Chłopaki do wzięcia” święcił triumfy i cały czas można śledzić losy bohaterów kultowego formatu. Brakuje jednak wśród nich Asi i Ryszarda. Pamiętacie tę szaloną parę? Niejednokrotnie się schodzili i rozchodzili, a Asia miała nawet zajść w ciążę z chłopakiem. Niestety to wszystko nie okazało się prawdą, a ich losy były burzliwe jak „Moda na Sukces”. Dziś Asia z Chłopaków do Wzięcia przeszła ogromną przemianę.

Asia Wielocha przeszła nieprawdopodobną transformację. Aż ciężko uwierzyć, że to jest ta sama osoba!

Nie tylko nowa fryzura, ale i korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Ma powiększone usta, a kwasem hialuronowym wypełniła także bruzdy na twarzy. Jak dziś wygląda? Przypomnijmy sobie najpierw, jak wyglądała w czasie trwania programu.

Dziś Asia z Chłopaków do Wzięcia to zupełnie inna kobieta. Ciężko uwierzyć, że przemiana jest aż tak ogromna

Asia zerwała ze starym wizerunkiem. Założyła sobie konto na Instagramie, udziela się u innych znajomych influencerów i korzysta z życia. Ciekawią nas te nowe znajomości i zastanawiamy się, na ile są one szczere, a na ile nowi znajomi chcą „wypromować” się na popularnej skądinąd Aśce z Chłopaków.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Aśka najpierw zmieniła kolor włosów i lekko je podcięła, aby kilka dni temu ściąć je bardzo krótko

Kochani, dzisiaj moje imieniny i z tej okazji najlepszy fryzjer w Poznaniu zrobił mi nową fryzurę! Uwielbiam za ten nowy odcień i krótsze włoski ♥️ co myślicie pasuje mi?

Niektórzy twierdzą, że zmieniła się tak bardzo, że wygląda niczym gwiazda filmowa.

Asia z Chłopaków do Wzięcia do tej pory nie wspominała nic o Ryśku vel Szczena. Wczoraj jednak się przełamała i opublikowała kilka zdjęć

Z komentarzy pod fotografią wynika, że Asia cały czas żywi jakieś uczucia do bohatera programu. Zapewnia, że ma z nim cały czas kontakt i są parą. Co innego natomiast pisze ktoś z konta Ryśka (Ryszard przebywa obecnie w zakładzie karnym). Ta osoba zapewnia, że Szczena nie ma już nic wspólnego z Aśką i układa sobie życie z inną kobietą.

Ciekawe, jak ułożą się ich losy. Aśka w każdym razie wygląda niesamowicie. Miejmy nadzieję, że nowy wygląd oznacza także nowe, lepsze życie

Jak Wam się podoba przemiana?

Asia podzieliła się także swoją pierwszą wizytą w gabinecie medycyny estetycznej.

Polecane

Może Cię zainteresować