×

Asia i Szczena z „Chłopaków do wzięcia” znowu razem! Ale proszą o pomoc

Asia i Szczena z „Chłopaków do wzięcia” znowu razem! Historia ich związku jest bardzo burzliwa i przeplatana ciągłymi rozstaniami oraz powrotami, związanymi głównie z pobytem Ryśka w więzieniu. Mimo przeciwności, jedna z ulubionych par fanów programu ponownie próbuje stworzyć związek. Teraz jednak błagają o pomoc…

„Chłopaki do wzięcia” hitem telewizji

Są biedni, uwikłani w nałogi, często pozbawieni perspektyw i nadziei na inne życie. Łączy ich nuda, samotność oraz to, że z lepszym lub gorszym skutkiem próbują wyrwać się z jej szponów.

Ten program zaprzecza teorii, że na ekranie chcemy oglądać tylko pięknych i bogatych. Zdobył grono wiernych fanów i od lat jest hitem Polsatu Play. Pokazywane na tym kanale odcinki „Chłopaków do wzięcia” – zarówno premierowe, jak i powtórkowe – w 2018 roku miały ponad dwukrotnie wyższą oglądalność od średnich wyników stacji.

Bohaterowie „Chłopaków do wzięcia”, to osoby z małych miejscowości, często zaniedbani, niewykształceni i ubodzy. Każdy z nich na swój sposób próbuje odnaleźć miłość.

Jedni oglądają ich po to, by się po prostu pośmiać i poprawić swoją samoocenę. Inni na „Chłopaków do wzięcia” patrzą raczej ze smutkiem. Na co dzień nie myślimy o tym, w jakich warunkach wciąż żyją niektórzy. Ten program to historia beznadziei, z której ciężko się wyrwać.  Niepełnosprawności, nałogi, dzieciństwo spędzone w domu dziecka, bezrobocie – każdy ma coś, co odcisnęło piętno na całym jego życiu. Przez (często patologiczną) mentalność, przebija cień nadziei na lepsze życie i wiara w szczęśliwszą przyszłość.

Alkohol, więzienie i… miłość

Ryszard Dąbrowski (pseudonim „Szczena”), to jeden z bohaterów programu, który występował w nim od pierwszych odcinków. Ale z Joanną Wielochą związał się później, po licznych przebojach miłosnych w przeszłości.

Asia wydaje się być bardzo zakochana, choć to uczucie do łatwych nie należy i ciągle wystawiane jest na próbę. Ze względu na problem z alkoholem oraz problemy finansowe, „Szczena” często trafia do więzienia. Historia ich związku to ciągłe rozstania i powroty.

Para wspólnie wzięła udział także w programie „Dżentelmeni i wieśniacy” emitowanym na antenie TTV. Ten program sporo zmienił w życiu Asi, która przeszła zmianę wizerunku. Sporo schudła, powiększyła usta i zmieniła kolor włosów. Jednocześnie czekała na to, aż ukochany wyjdzie z więzienia.

Po wyjściu z zakładu Rysiek oświadczył się Asi, ale ich szczęście nie trwało długo. W październiku 2018 roku, mężczyzna znowu trafił za kratki, a w lipcu 2019 r. Wielocha przyznała, że rozstała się z Ryszardem. Jak się okazało, nie na długo!

Asia i Szczena z „Chłopaków do wzięcia” znowu razem

Niedawno okazało się, że Asia i „Szczena” znowu są razem. Para ponownie zamieszkała w zrujnowanym domu matki Ryszarda. A właściwie w stodole, przerobionej na dom. Mieszka w niej pani Teresa – matka „Szczeny”, jej konkubent, Ryszard, jego wujek, a teraz także dziewczyna Ryśka.

Warunki mieszkaniowe są opłakane. Ryszard i Asia postanowili zwrócić się z prośbą o wsparcie do internautów. Para chce zebrać pieniądze na remont domu mamy Ryśka.

Jak napisał mężczyzna w opisie zbiórki (pisownia oryginalna):

Bardzo bym chciał pomóc mamie wyremontować dom bo po wyjściu z As jestem w szoku jakie ona ma tam warunki życia proszę o wsparcie dla Tereski chce jej polepszyć życie ja po wyjściu już poszedłem do pracy ale nie uzbieram sam tyle kasy sam zbieram różne rzeczy co ludzie dadzą meble i towar budowlany dziękuję za pomoc. Ryszard

Ale czy cel uda się osiągnąć? Mimo popularności pary, zbiórka idzie bardzo opornie, zresztą nie bez przyczyny. Internauci obawiają się, że zgromadzone pieniądze nie zostaną przeznaczone na remont, ale… zakup alkoholu. Ryszard usiłuje dementować podobne opinie, twierdzi również, że po opuszczeniu zakładu karnego zaczął pracować, ale zarabia za mało, by odłożyć na remont.

Czy widzowie „Chłopaków do wzięcia” mu pomogą?

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować