×

Arnold Schwarzenegger nagrał piosenkę o sobie. Chce zmotywować ludzi na całym świecie

Arnold Schwarzenegger śpiewa piosenkę o sobie?! Dokładnie tak! Kulturysta wraz z Andreasem Gabalier’em nagrał utwór, którego celem jest zmotywować ludzi na całym świecie. Pomóc ma w tym przekaz nowego utworu, jak i sama muzyka, która bardzo szybko wpada w ucho.

Tekst piosenki

Utwór opowiada o historii chłopaka, który urodził się w małej austriackiej wiosce Thal. W późniejszym życiu dzięki ciężkiej, systematycznej pracy wielokrotnie wygrywał konkurs Mr. Olympia, zdobył tytuł Mister Universe, po czym przeprowadził się do USA, gdzie został aktorem, a nastepnie gubernatorem stanu Kalifornia. Mowa oczywiście o Arnoldzie Schwarzeneggerze, który napisał niebywałą historię swojego życia.

Przesłanie utworu

Przesłanie piosenki jest proste, Mówi o tym, że należy wierzyć w siebie, ciężko pracować, być wdzięcznym za to, co mamy i zdać sobie sprawę z tego, że największa przeszkodą na drodze do naszego sukcesu jesteśmy my sami.

Utwór oczywiście jest śpiewany w większości przez pochodzącego ze Styrii Andreasa Gabaliera. Nie mniej jednak znajdują się w nim wstawki samego Arnolda Schwarzeneggera, które dodają kawałkowi osobistego uroku. Co więcej, chyba po raz pierwszy możemy usłyszeć byłego kulturystę w utworze muzycznym. Czym jeszcze nas zaskoczy Arnold Schwarzenegger?

Utworu pt. „Pump it Up” możesz posłuchać poniżej. Koniecznie daj znać, jak Ci się podoba

Może Cię zainteresować