×

22-letni kanibal-pedofil Arkady Zwerew nie żyje. Wcześniej zabił i zjadł ciało ofiary

Arkady Zwerew to potwór w ludzkiej skórze. Pochodzący z Rosji 22-latek został oskarżony o zamordowanie, a następnie zjedzenie innego mężczyzny. Pomagać w okrutnej zbrodni miała mu 12-latka, którą nazywał swoją dziewczyną. Ostatecznie potwór, który był sądzony za zabójstwo, kanibalizm, ale także za pedofilię, przyznał się do zabójstwa. I choć został zatrzymany, procesu już nie doczekał. Podczas pobytu w więzieniu podjął się próby samobójczej, po której zapadł w śpiączkę i trafił do szpitala. Tam przez cztery kolejny miesiące leżał nieprzytomny. Przez cały ten czas jego celi pilnował uzbrojony strażnik, który był przekonany, że pewnego dnia Zwerew do niej wróci. Teraz już wiadomo, że nigdy to nie nastąpi.

Arkady Zwerew nie przeżył próby samobójczej

22-latek, który po próbie samobójczej zapadł w śpiączkę, już nigdy się z niej nie wybudzi – mężczyzna zmarł. Kiedy dowiedziała się o tym jego matka, oznajmiła, że nie zamierza uronić nad grobem potwora ani jednej łzy. Dodała, że karma wróciła i wcale nie jest jej szkoda syna.

Arkady Zwerew

VKontakte

O szczegółach potwornej zbrodni, która miała miejsce pod koniec ubiegłego roku, dowiadujemy się z rozprawy

Kiedy Rosjanin stanął przed sądem, przyznał, że wraz z 12-letnią Valerią był w restauracji, kiedy poznali swoją przyszłą ofiarę, Aleksandra Popowicza. Mężczyzna zaproponował, że za niewielką opłatą mogą u niego zamieszkać. Arkady Zwerew i Valeria przystali na propozycję i wprowadzili się do domu 21-latka w miejscowości Nowinki.

Arkady Zwerew

Niedługo potem doszło do kłótni pomiędzy właścicielem domu, a jego mieszkańcami. Awantura zakończyła się makabrycznie

22-latek wyłupił oko swojej ofierze, po czym ugotował je wraz z sercem oraz mózgiem mężczyzny i zjadł. Na jaw wyszło również, że podgrzewał w mikrofali odciętą głowę. Na tym jednak nie koniec historii rodem z horroru. Jeszcze bardziej wstrząsający w tym wszystkim wydaje się być fakt, że w kanibalistycznym akcie towarzyszyła mu 12-letnia dziewczynka. Dziewczynka, która przyznała się m.in. do usmażenia na patelni serca brutalnie zamordowanego mężczyzny.

Arkady Zwerew

Akt kanibalizmu nie był przypadkiem?

22-letni chłopak opowiedział że dwa miesiące wcześniej zginęła jego była partnerka. Mężczyzna był świadkiem jej śmierci. Prawdopodobnie widok zwłok partnerki, wzbudził w nim zapędy kanibalizmu.

Dalszy los 12-latki

Dziewczynka na chwilę obecną przebywa w ośrodku dla nieletnich. Póki co nie wiadomo, jaki los czego 12-latkę, która uczestniczyła w okrutnym morderstwie. Póki co wiadomo, ze nieletnia nie tylko przyczyniła się do przygotowywania posiłku z ciała zmarłego, ale także zadała kilka ran kłutych zamordowanemu. W przeciwieństwie jednak do 22-letniego mordercy, którego nie ma już dzisiaj wśród nas, nastolatka nie wyraziła jednak skruchy. Póki co Rosjanka jest za młoda, by odpowiadać za zbrodnię przed sądem

Arkady Zwerew

Czy i w jaki sposób dziewczynka odpowie za swoje towarzyszenie 22-latkowi w okrutnym mordzie?

Może Cię zainteresować

zamknij