×

Antoni Machej wygrał „Jeden z dziesięciu”. Widzowie są urzeczeni jego głosem

W poniedziałkowym odcinku „Jednego z dziesięciu” pojawił się uczestnik o niesamowitym głosie. Antoni Machej nie tylko wygrał program, ale też przyciągną uwagę wielu widzów. Internet oszalał po wczorajszej emisji teleturnieju.

Antoni Machej – kim jest?

Pan Antoni Machej to zwycięzca 12. odcinka 122. edycji programu „Jeden z Dziesięciu”. Młody mężczyzna zdobył wiele uznania w oczach widzów nie tylko ze względu na ogromną wiedzę, ale także barwę głosu.

Na co dzień pan Antoni studiuje na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Uwielbia geografię oraz historię, a jego mottem życiowym jest „wystarczy chcieć”.

Antoni Machej
Facebook

Okazuje się, że do programu trafił przypadkowo i był to pomysł całkowicie spontaniczny.

Jak sam powiedział w trakcie krótkiego wywiadu po emisji programu:

Właściwie odkąd zacząłem oglądać „Jeden z Dziesięciu” chciałem tutaj trafić. Bardzo się cieszę, że moje marzenie się spełniło. Fantastyczna atmosfera, fantastyczna przygoda i wielkie emocje.

Biorąc pod uwagę reakcję widzów, nie tylko pan Antoni swój występ zapamięta do końca życia. Bez wątpienia pozostanie on na długo w pamięci fanów teleturnieju prowadzonego przez Tadeusza Sznuka.

Antoni Machej
YouTube

Widzowie pokochali go za głos

W programie nigdy nie brakowało zabawnych wpadek, ale tym razem jest jednak inaczej.

Odcinek zostanie zapamiętany nie ze względu na śmieszny błąd jednego z uczestników, ale dzięki niesamowitej barwie głosu zawodnika. Pan Antoni oczarował widzów swoją mową. W mediach społecznościowych – zarówno na prywatnym profilu uczestnika, jak i na stronie programu – posypały się gratulacje i miłe komentarze:

Numer 3 mógłby zostać lektorem w filmach :)

Przepiękny głos

Podwójne gratulacje – za wygraną i za geny głosu.

Gratulacje. A barwa głosu cudowna, można słuchać i słuchać

Co ciekawe, wiele osób czuje niedosyt po emisji „Jednego z dziesięciu”, bo chciałoby dłużej posłuchać, jak mówi pan Antoni. Pojawiły się więc nietypowe prośby:

Bardzo proszę aby Pan Antoni nagrał mi audiobooka. Może nawet czytać instrukcję obsługi pralki.
Słuchałbym z ogromnym skupieniem

Gdybyście chcieli posłuchać uczestnika z czarującym głosem, to poniżej możecie obejrzeć cały odcinek z jego udziałem. Tylko ostrzegamy, może powodować ciarki na ciele:

Antoni Machej podziękował swoim nowym fanom. Jak napisał na Facebooku:

Dostałem dzisiaj bardzo dużo miłych słów, także od osób, których nie znam, za co bardzo dziękuję :)) Jeśli ktoś by chciał jeszcze obejrzeć ten WIELKI TRIUMF, to jakiś fajny zapaleniec wstawił cały odcinek na YT. Miłego wieczorku!!!!

Co za wokal!

Śledząc aktywność w sieci pana Antoniego, trudno nie trafić na jego 2-minutowe nagranie w ramach #Hot16Challenge2, gdzie prezentuje swoje zdolności wokalne. Ale tego nie da się opisać, to trzeba posłuchać!

Wy też uważacie, że Pan Antoni ma niesamowity głos?

Źródła: www.youtube.com, www.facebook.com, jedenzdziesieciu.tvp.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij