×

Anthony Hopkins gra na pianinie z kotem! Czy to efekt uboczny pandemii koronawirusa? Widzimy, o wiele więcej wnętrz domów celebrytów i przebłyski ich nowych pomysłów. Teraz zaskoczył nas filmowy Hannibal.

Anthony Hopkins gra na pianinie z kotem

Chris Martin z Coldplay śpiewał w pustym pokoju, Justin Bieber tańczył, David Spade przygotował scenkę w swoim salonie, a Ellen DeGeneres oglądała się w telewizji. Ale Anthony Hopkins prześcignąć ich wszystkich grając na pianinie ze swoim kotem.

Aktor, najbardziej znany z roli Hannibala Lectera, opublikował na Facebooku wideo przedstawiające jego grę na pianinie z Niblo – swoim kotem. Jest to doskonały materiał na te przerażające, ale czasem również nużące czasy.

Kot pilnuje aktora?

82-letni zdobywca Oscara kilkakrotnie mówił o swoim zamiłowaniu do komponowania muzyki klasycznej i wydał album ze swoimi utworami muzycznymi w 2012 roku. Aktor dość wymownie podpisał swój post:

Niblo dołoży wszelkich starań, abym zachował zdrowie i żąda rozrywki w zamian

Jak powiedział w wywiadzie dla Guardian w 2012 roku:

Komponowałem muzykę przez całe życie i gdybym był wystarczająco sprytny w szkole, mogłem pójść na studia muzyczne. W tamtym momencie musiałem zadowolić się byciem aktorem.

W przeszłości przedstawiał już swoim fanom kota Niblo, często publikując filmy, w których spędzał czas ze swoim zwierzakiem. Dodajmy, że ostatnio Hopkinsa nominowano do Oscara za najlepszą rolę drugoplanową za rolę Papieża Benedykta XVI w produkcji Netflix pt. „Dwóch papieży”.

Jak Ci się podoba twórczość aktora?

Niblo is making sure I stay healthy and demands I entertain him in exchange… cats ????????‍♂️

Opublikowany przez Anthonego Hopkinsa Środa, 18 marca 2020

Źródła: www.facebook.com, www.rmfclassic.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować