×

Ta kobieta odkryła eliksir młodości. Choć ma 74 lata, wygląda na 30! W czym tkwi jej sekret?

Czas płynie nieubłaganie, a wraz z nim zmieniamy się również my. Wiele osób próbuje walczyć z oznakami starzenia się i jak najdłużej zachować pozory młodości. I choć efekty bywają różne, wciąż nie brakuje osób, które chętnie eksperymentują by znaleźć receptę na eliksir młodości. I muszę przyznać, że jednej kobiecie chyba się to udało! Choć ma już 74 lata, wygląda jak 30-latka! Jeśli jesteś ciekaw jak to robi, koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

Wiek to tylko liczby

Annette Larkins choć ma wystarczająco lat by zostać babcią, wygląda bardzo młodo. Jej mąż Amos Larkins z którym jest od ponad 50 lat, wygląda jak jej dziadek, a jej 2 synów jak starsi znajomi!

annette-larkins-eliksir-mlodosci-2

Kobieta jest w świetnej formie i jak sama przyznaje ma wiele energii każdego dnia. Anette budzi się wypoczęta o 05:30, gotowa do pracy. W przeciwieństwie do swojego męża, który nigdy nie przeszedł na dietę swojej ukochanej. Co więcej, mężczyzna zażywa leki na cukrzycę i nadciśnienie. Anette nigdy nie brała leków, korzystając jedynie z naturalnych rozwiązań, które jej zdaniem są bardzo skuteczne.

Sekret Młodości

W czym tkwi cały sekret? Otóż kobieta stosuje ścisłą dietę wegańską, używając jedynie roślin, które uprawia w swoim ogródku. W latach 60. Amos był właścicielem sklepu mięsnego, co skłoniło Anette do zostania wegetarianką, a kilka dekad później do weganizmu.

annette-larkins-eliksir-mlodosci-1

Dieta kobiety składa się z owoców, warzyw, orzechów, nasion i soków. Jedyną wodą jaką pije, jest woda deszczowa. Będąc na ścisłej diecie wegańskiej, 74-latka nie je gotowanych oraz przetworzonych produktów.

W ciągu dnia zajmuje się ogródkiem, szyje ubrania dla siebie i tworzy kanał na YouTube, pomagając innym prowadzić zdrowy tryb życia. I choć jej mąż nie może jej pomóc, bardzo ją wspiera i podziwia.

„Jest wspaniałą osobą. Wszystko robi sama. Tworzy własne ubrania, uprawia ogródek, który stanowi jej jedyne źródło pożywienia i mówi w 3 językach. To jest niesamowite.” – podkreśla Amos.

Oczywiście, Annette starzeje się i nie jest tak, że zatrzymała się w miejscu. Dowodzi to jednak czegoś bardzo ważnego: zdrowe jedzenie może sprawić, że będziesz wyglądać i czuć się ponownie jak 30-latek.

Polecane

Może Cię zainteresować