×

Anna Wendzikowska nago na Instagramie. Fani nie mogą uwierzyć, że to ona

Sezon urlopowy trwa w najlepsze, a co za tym idzie kolejne osoby ze świata polskiego show biznesu chętnie dzielą się zdjęciami z wakacji w sieci. Tym razem przyszedł czas na Anię Wendzikowską. Polska aktorka wybrała się na zasłużony urlop na malownicze Malediwy. Gwiazda bardzo chętnie pokazuje zdjęcia z wypoczynku w mediach społecznościowych, podczas gdy fani mogą zachwycać się pięknymi widokami, jak i figurą prezenterki. I tutaj się zatrzymajmy… Aktorka chętnie pokazuje się bowiem w bikini i nie tylko. Na Instagramie możemy również zobaczyć, jak prezentuje się… Anna Wendzikowska nago!

Anna Wendzikowska nago. Gwiazda może pochwalić się figurą modelki

Odkąd Ania wybrała się na urlop, na jej Instagramie możemy podziwiać piękne zdjęcia z malowniczych Malediwów. Na szczególną uwagę zasługuje jednak jedno z nich. Mowa o fotografii, na której widzimy stojącą tyłem do obiektywu prezenterkę topless!

Oto zdjęcie, o którym mowa. Nie zapominajmy przy tym, że Ania jest matką dwójki dzieci. Prawda, że prezentuje się rewelacyjnie?

Reakcje fanów

Dziennikarka zachwyciła swoich fanów niebywałą formą. Wśród komentarzy pojawiły się nawet głosy niedowierzania. Niektórzy posunęli się także do stwierdzenia, że to nie jest ona.

Zdjęcie piękne, ale nie wydaje mi się, że to Ania 

To nie Ty..

Nie wierzę, że to twoje zdjęcie – czytamy

Znacznie więcej jest jednak komentarzy pełnych zachwytu i podziwu dla zachowania takiej formy:

Brawo dla fotografa i brawo dla modelki.. pięknie

Zmysłowo

Mega❤️❤️❤️

petarda ??? – piszą internauci

Ania już na początku podróży opublikowała podobne zdjęcie, jednak widać na nim zdecydowanie mniej.

Anna Wendzikowska nago

Instagram

Patrząc na fotografie Ani Wendzikowskiej, ciężko nie zgodzić się z tymi komentarzami. Waszym zdaniem sprawdziłaby się w roli modelki?

Polecane

Może Cię zainteresować