×

Anna Skura rozwodzi się po 5 latach małżeństwa! „Nie chcę dłużej tego ukrywać”

Serwisy plotkarskie obiegła zaskakująca wiadomość. Znana blogerka podróżnicza, Anna Skura rozwodzi się po pięciu latach małżeństwa.

Znana blogerka podróżnicza

Anna Skura jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Autorka bloga „What Anna Wears” od lat pokazuje stylizacje w sieci, a także relacjonuje podróże po całym świecie. Jest również właścicielką marki Nusa Store.

Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 387 tys. użytkowników. Największą popularność przyniósł jej udział w trzeciej edycji reality-show TVN „Agent Gwiazdy”. Jak sama przyznaje, chce być całkowicie szczera ze swoimi obserwatorami. Dlatego dzieli się z nimi nie tylko dobrymi, ale również gorszymi momentami swojego życia.

Ten rok nie był jednak dla niej łaskawy. Kilka miesięcy temu influencerka poinformowała, że zmarł jej ojciec. Zdjęcie zrobione przy jego łóżku odbiło się w sieci szerokim echem. Następnie oznajmiła, iż zakaziła się koronawirusem. Ostatecznie udało się jej pokonać chorobę, ale to jednak nie koniec złych wiadomości.

Anna Skura rozwodzi się!

Anna Skura i Marek Warmuz pobrali się pięć lat temu na Zanzibarze. Parę połączyła pasja do podróżowania. Dwa lata temu doczekali się córeczki. Dziewczynka otrzymała oryginalne, a zarazem piękne imię Melody.

Od pewnego czasu fani zauważyli, że blogera coraz mniej wspomina o Marku. Zaczęły pojawiać się plotki o kryzysie w ich małżeństwie. Teraz influencerka postanowiła przerwać milczenie. Na InstaStories nagrała poruszającą relację, w której wyznała, że rozwodzi się ze swoim mężem.

Ten rok jest bardzo specyficzny dla wszystkich. Dla mnie na pewno. Sami wiecie, jak wiele różnych i trudnych wydarzeń miało w tym roku miejsce w moim życiu, ale to nie jest wszystko, bo jest jeszcze coś o czym Wam nie wspominałam (…) Nie chcę dłużej tego ukrywać. Wiele z was o to pyta, a ja chce być z Wami szczera. Po prostu wybrałam taką drogę w swoim życiu.

– powiedziała Anna Skura.

Na koniec oznajmiła:

Jakiś czas temu postanowiliśmy z Markiem podjąć decyzję o rozstaniu i obecnie przygotowujemy się do rozwodu. Oczywiście pozostajemy w dobrych relacjach i chciałam Wam to powiedzieć, bo chciałam być z Wami szczera, ale bardzo prosimy Was o uszanowanie naszej prywatności i o nie dociekanie.

Źródła: plejada.pl, www.glamour.pl, jastrzabpost.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij