Anna Popek rozstaje się z TVP po 30 latach. "Nie chciałam tego rozstania"

  Anna Popek rozstaje się z TVP po 30 latach. "Nie chciałam tego rozstania"

  Anna Popek rozstała się z TVP
  Anna Popek rozstała się z TVP
  Źródło zdjęć: © AKPA
  15.03.2024 12:44
  Niedawno Anna Popek ogłosiła za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, że kończy swoją 30-letnią współpracę z Telewizją Polską. W swojej długiej wypowiedzi podsumowała dokonania swojej kariery w TVP.
  Ostatnie miesiące przyniosły znaczące zmiany w zespole Telewizji Polskiej, gdzie odeszli, wśród innych, gospodarze programu "Pytanie na śniadanie" oraz inne znane twarze związane z tą stacją. Wśród tych, którzy zdecydowali się odejść znalazła się również Anna Popek, która podzieliła się tą informacją na swoim Instagramie.
  Anna Popek opowiedziała o swoim odejściu z TVP, wspominając z żalem te chwile.

  Anna Popek zakończyła współpracę z TVP. Jest oświadczenie

  Dzisiaj, 15 marca 2024 po 30 latach nieustannej pracy rozstałam się z Telewizją Polską. Rozstałam się ze swoim dziewczęcym marzeniem, z moim oknem na świat, z miejscem, gdzie dorosłam i dojrzałam jako człowiek i jako dziennikarka - zaczęła.

  Mijały lata, zmieniały się rządy, unowocześniała się technologia, ale wciąż krążyliśmy po tych samych korytarzach, zaglądaliśmy do tych samych bufetów i tworzyliśmy programy. Pamiętam słowa Hani Suchorabskiej - mojej pierwszej kierowniczki produkcji z Katowic, która na początku mojej pracy powiedziała: "Pamiętaj Ania, bezpieczeństwo anteny jest najważniejsze". Przez te wszystkie lata jej słowa były dla mnie zawodowym drogowskazem - kontynuowała Popek.

  Popek zastanawiała się, czy w pełni wykorzystała daną jej szansę, a także przyznała, że decyzja o odejściu nie była dla niej łatwa.

  "Nie chciałam tego rozstania, ale trzeba przyjmować fakty takimi, jakie ona są. Z pokorą i zrozumieniem" - przyznała.

  W dalszym ciągu wyraziła, że nie ma zamiaru przechodzić na emeryturę zawodową, ponieważ nadal czuje się pełna sił do działania.

  "Rozstaję się z telewizją w marcu - u progu wiosny. Wraz z nią przyjdzie nowe, świeże, prawdziwe. Bez udawania i poprawności" - wyznała.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełnym oświadczeniem Anny Popek.
  Anna Popek podzieliła się również swoimi przemyśleniami na temat zmian w TVP, zaznaczając, że profesjonalizm przestał się liczyć.
  Źródło artykułu:pudelek.pl
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także