×

Anna Mucha wystawiła na aukcję swoją szczękę! Tak chce wesprzeć WOŚP

Anna Mucha wystawiła na aukcję szczękę. Internauci nie ukrywają zażenowania tym, że aktorka ofiarowała na licytację WOŚP tak odrzucający przedmiot. W komentarzach pod jej postem rozpętała się prawdziwa burza.

Pomoc czy lansowanie?

Nie ulega wątpliwości, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od kilku lat ma już na celu nie tylko pomaganie chorym, ale również zwiększanie zainteresowania osobami włączającymi się w akcję. Często mówi się, że celebryci celowo oddają przedmioty na licytację, aby zyskać dodatkowy rozgłos. Podobnie rzecz wygląda w przypadku drugiej strony. Zdarza się, że licytujący umyślnie licytują wybrane przedmioty czy wydarzenia z udziałem gwiazd, aby w ten sposób zdobyć rozpoznawalność. Ten mechanizm jest szczególnie często spotykany wśród początkujących instagramerów.

W tym roku również nie brakuje okazji na to, aby zdobyć wyjątkowe trofea. Jeden z najbardziej komentowanych przedmiotów został podarowany WOŚP 2021 przez aktorkę Annę Muchę. Gwiazda przeznaczyła na licytację sztuczną szczękę, której używała podczas produkcji filmu Patryka Vegi.

Jakiś czas temu Mucha opublikowała na Instagramie zdjęcia przedstawiające ją w zaskakującej, filmowej charakteryzacji. Anna pozowała na fotografii w mocnym makijażu, dużej ilości biżuterii, kręconych włosach oraz szczęce z diastemą.

Anna Mucha wystawiła na aukcję szczękę

Aktorka oświadczyła, że postanowiła przeznaczyć sztuczną szczękę z filmu Vegi na aukcję WOŚP. Mucha nagrała filmik, na którym pokazała internautom, jak wyciąga rekwizyt z ust. Chwilę później powiedziała, że przekazuje go na licytację.

W opublikowanym przez siebie poście napisała:

Gramy! Moje serce jest z Orkiestrą! Moja szczęka także! To wyjątkowy rekwizyt filmowy! Przekazuje do licytowania szczękę z diastemą mojej bohaterki z najnowszego filmu Patryka Vegi. Szczęka, która pomogła mi stworzyć tę postać, nadać jej charakteru i wyjątkowości! Pięknie opakowana w ramkę, eksponat. Licytujcie! Wspierajmy Orkiestrę! Niech gra do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Nie wszystkim internautom przypadł do gustu przedmiot, który aktorka wystawiła na aukcję. W komentarzach wyrażali swoją dezaprobatę i mówili, że to obrzydliwe. Bez wątpienia dzielenie sztucznej szczęki nie jest mądrym posunięciem, zwłaszcza w czasie epidemii COVID-19.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować