×

Anna Mucha śpiewa w staniku i zalicza wpadkę. „Czas odpalić petardę”

Trzeba przyznać, że aktorka znana m.in. z serialu „M jak Miłość” zawsze wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Ale tym razem jej nagranie wprawiło wielu w osłupienie. Anna Mucha śpiewa w staniku „Last Christmas”. Zaliczyła przy okazji małą wpadkę.

„Czas odpalić petardę”

Anna Mucha ma wielu fanów, którzy oprócz gry aktorskiej podziwiają również jej wdzięki. Aktorka jest szczęśliwą posiadaczką bujnego biustu i bardzo chętnie go eksponuje.

Konto Muchy na Instagramie obserwuje ponad 820 tys. osób. Aktorka dba o to, by jej fani nie mogli narzekać na nudę. Tym razem, z okazji początku miesiąca, postanowiła pokazać biust…. w świątecznym wydaniu.

Już jest! Pierwszy dzień grudnia! Czas odpalić petardę

– napisała aktorka na Instagramie.

Zgodnie z obietnicą „petardę odpaliła”, tyle że przy okazji zaliczyła małą wpadkę…

Anna Mucha śpiewa w staniku

Anna Mucha śpiewa w staniku

U Anny Muchy zdecydowanie talent aktorski przeważa nad talentem muzycznym, jednak aktorka się nie zraża. Tym razem, w przedświątecznej euforii, Anna Mucha zaśpiewała dla fanów jeden z największych świątecznych przebojów – „Last Christmas”. Wystąpiła przy tym w głębokim dekolcie, pokazując czerwoną bieliznę.

Odważny strój co prawda odciągał uwagę od wykonania, ale fani zorientowali się, że coś jednak jest nie tak. Aktorka pomyliła tekst kultowego przeboju i wymieniła jedno słowo, czym wprawiła fanów w konsternację.

Ale Mucha szybko się zorientowała i naprawiła swój błąd. Na swoją wpadkę zareagowała… szaleńczym śmiechem.

Ten moment, kiedy dowiadujesz się po tylu latach słuchania tej piosenki, że to nie jest „last year”, tylko „last Christmas”. Zaśpiewać wam coś jeszcze?

– zapytała w drugiej części filmiku.

Internauci zareagowali bardzo pozytywnie, wygląda więc na to, że nie mają nic przeciwko występom aktorki, nawet, jeśli nie są doskonałe. Jak możemy przeczytać w komentarzach:

Uwielbiam ten dystans do siebie, dzięki za rozweselenie. No nie zasnę przez ten śmiech

Mistrzostwo, aż się popłakałam!

No to się uśmiałam

Czekam na singiel!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij