×

Anna Mucha trafiła do szpitala. „Wysiadła mi wątroba”

Anna Mucha (39 lat) opowiedziała ostatnio bardzo negatywnie o diecie pudełkowej. Aktorka twierdzi, że to właśnie przez nią ma poważne problemy z tarczycą i wątrobą, przez co zdarzało się jej trafiać do szpitala. Wszystko wyjaśniła w swoich social media.

Anna Mucha o diecie pudełkowej

Anna Mucha, podobnie jak inni znani i lubiani, przez kilka miesięcy stosowała dietę pudełkową. Teraz jest przekonana, że właśnie ona odpowiada za jej stan zdrowia i mówi wprost, że to bardzo zła dieta:

Po kilku miesiącach stosowania diety pudełkowej, krótko mówiąc, wysiadała mi wątroba albo tarczyca zaczęła się buntować. I lądowałam w szpitalu

Anna Mucha twierdzi, że w diecie pudełkowej najgorszy jest plastik

Według aktorki, problemu nie rozwiąże zmiana firmy cateringowej. Mucha jest zdania, że najbardziej zaszkodził jej plastik, który w drobnych dawkach dostaje się do jedzenia:

Prawdopodobnie to kwestia częstej i naturalnej, oczywistej sytuacji, w której jedzenie jest podgrzewane w plastiku. Albo jest pakowane na ciepło do plastiku, do tego jest przykryte folią

Anna Mucha opowiedziała o objawach po stosowaniu diety pudełkowej

Musimy przyznać, że jeżeli rzeczywiście winny jest plastik, to objawy, o których opowiedziała Anna Mucha skutecznie zniechęcają do korzystania z popularnych pudełek. To nie tylko problemy z wątrobą i tarczycą, ale także widoczne i kłopotliwe problemy skórne.

Aktorka dba o zdrowie i środowisko

Jej słowa nie powinny nikogo dziwić. Aktorka 3 dni temu poinformowała fanów, że zrobiła sobie dzień bez plastiku. Na jego zakończenie Anna Mucha wystąpiła w sukienkce z plastiku. Rezygnacja z diety pudełkowej będzie dobra nie tylko dla zdrowia, ale także dla środowiska.

Macie podobne doświadczenia z dietą pudełkową?

Może Cię zainteresować

zamknij