×

Anna Mucha ma nowego chłopaka. Z Wojewódzkim nic ją już nie łączy!

Anna Mucha ma nowego chłopaka! Doniesienia o jej rzekomym powrocie do Kuby Wojewódzkiego okazały się nieprawdą. To były tylko plotki, które pojawiły się po udostępnieniu ich wspólnego zdjęcia na Instagramie. Od głośnego romansu aktorki z dziennikarzem minęło 17 lat i łączy ich tylko przyjaźń. Bowiem Mucha znalazła miłość przy boku zupełnie kogoś innego.

Stara miłość nie rdzewieje…

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki 17 lat temu uchodzili za jedną z najgorętszych par show biznesu. Ich związek rozpadł się w sposób naturalny. Mucha podjęła bowiem decyzję o wyjeździe do Nowego Jorku na kurs aktorski w szkole Lee Strasberga. Kiedy po blisko roku wróciła do Polski, okazało się, że już się z Kubą w sobie odkochali.

Mimo to jednak ich relacje pozostały przyjazne, a Wojewódzki z sympatią wspominał byłą dziewczynę w swojej autobiograficznej książce. Pięć lat temu nagrali wspólnie reklamę dla telefonii Play, w której ciepło wspominali swój związek, a na koniec Mucha zaproponowała, żeby były chłopak wieczorem popilnował jej dzieci.

W listopadzie zeszłego roku w swoim programie Wojewódzki znów wspominał starą miłość, choć nie bez nutki złośliwości. Zakpił z aktorskiej kariery Muchy, która zaczynała u Spielberga i Wajdy, a wylądowała w „M jak miłość”.

Świętej pamięci Janusz Głowacki powiedział mi kiedyś, że dialogi w M jak miłość kalają dobre imię schizofrenii. To najlepsza recenzja tego serialu, pozdrawiam byłą narzeczoną. Stare dzieje. Aniu, jak jesteś w domu to pozdrawiam cię serdecznie.

Anna Mucha ma nowego chłopaka

Oczywiście, nazywanie Muchy aktorką jednej roli to byłaby niesprawiedliwość. Ostatnio bowiem występuje też jako jurorka w Dance, Dance, Dance… Z byłym chłopakiem nadal utrzymuje przyjacielskie relacje. Po jej rozstaniu z Marcelem Sorą, ojcem jej dwojga dzieci, stały się nawet bliższe.

Kilka dni temu Wojewódzki z premedytacją podsycił plotki na ten temat, zamieszczając na Instagramie zdjęcie dokumentujące wizytę Muchy w jego „kilometrowym apartamencie”. Zdjęcie sugerowało nie tylko, że Mucha nie stosuje się do zalecenia „zostań w domu”, lecz także, że jej przyjaźń z byłym chłopakiem weszła w nową fazę.

To jednak tylko plotki. Okazuje się, że miedzy nimi jest tak, jak dotąd. Jak dowiedział się Pudelek, aktorka znalazła nową miłość zupełnie gdzie indziej. Od kilku tygodni spotyka się z warszawskim biznesmenem. Mało tego, na swoje randki zabierają Marcela Sorę z nową partnerką.

Jak twierdzi informator portalu:

Ania spotyka się z nim od dwóch miesięcy. Jest bardzo tajemniczy, ale wiadomo, że pochodzi z Warszawy. To świeża sprawa, ale Ania jest bardzo szczęśliwa. Ona i Marcel często spotykają się we czwórkę, ze swoimi nowymi partnerami.

Źródła: www.pudelek.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować