×

Anna Maria Sieklucka u Wojewódzkiego wyznała, że na planie filmu „365 dni” miała mdłości

Anna Maria Sieklucka u Wojewódzkiego opowiedziała szczerze, jak wyglądała jej praca na planie filmu „365 dni”. Najgłośniejszej produkcji tego roku, która jest ekranizacją książki Blanki Lipińskiej, zawierającej sceny erotyczne.

Anna Maria Sieklucka u Wojewódzkiego

O filmie „365 dni”, który powstał na motywach powieści Lipińskiej słyszał już chyba każdy. Pisarka niejednokrotnie bez skrępowania opowiadała o inspiracjach do napisania książki i swojej przeszłości, a doświadczenia seksualne Blanki Lipińskiej wzbudzają powszechne poruszenie.

Teraz przyszła kolej na aktorki, które w filmie wcieliły się w główne role. Anna Maria Sieklucka w rozmowie z Kubą Wojewódzkim przyznała, że praca na planie filmu erotycznego nie należała do łatwych zadań. Sytuację pogarszał fakt, że w przeszłości nigdy nie miała do czynienia ze scenami seksu. 

Będę zupełnie szczera, chciało mi się wtedy wymiotować. Przyszło mi się wtedy zmierzyć z pierwszą sceną, jeżeli chodzi o erotykę. Była to scena masturbacji. Obnażenie się w taki sposób było dla mnie trudne.

Na pytanie o to, czy Sieklucka utożsamia się choć trochę ze swoją bohaterką, odpowiedziała, że ani trochę.

W żadnym procencie nie utożsamiam się z Laurą Biel. Jestem kimś zupełnie innym. I nie mówię ci tego po to, żeby specjalnie naddać, że ja wykreowałam tę postać. Nie jestem osobą, która potrzebuje przygody.

Wojewódzki usiłował dowiedzieć się czegoś więcej na temat życia prywatnego celebrytki. Niestety, nie była zbyt chętna, aby podzielić się szczegółami związanymi z tym, jak wygląda jej codzienność. Wyznała jedynie, że od ponad roku spotyka się z chłopakiem o imieniu Łukasz.

Kariera Anny Marii Siekluckiej

Anna Maria Sieklucka jest aktorką, która do tej pory nie była zbyt dobrze znana szerszej publiczności. Dotychczas, poza epizodem w „Na dobre i na złe”, występowała tylko w teatrach. Jej kariera nabrała tempa za sprawą występu w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej. Był to debiut Siekluckiej na dużym ekranie.

Anna ma 27 lat i ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. L. Solskiego we Wrocławiu. Jest niewysoka, mierzy zaledwie 160 cm i waży 51 kg. Sieklucka zna trzy języki obce: angielski, niemiecki i francuski. W ostatnim czasie było o niej głośno za sprawą wywiadu, którego udzieliła Romanowi Praszyńskiemu.

Mężczyzna zadawał jej bardzo intymne pytania, co zdenerwowało aktorkę. Dziennikarz skupiał się w rozmowie wyłącznie na życiu seksualnym Siekluckiej i nadał rozmowie ton, który miał sugerować, że postać grana przez Sieklucką jest jej uosobieniem. Żenujący wywiad doczekał się komentarza ze strony samej aktorki.

Na planie czułam się komfortowo, dużo bardziej niż podczas tego wywiadu.

Ostatecznie dziennikarz przeprosił za niestosowne pytania. Mimo to niesmak po tej sytuacji pozostał.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij