×

Anna Maria Jopek ma już 48 lat. Wciąż zachwyca nieprzeciętną urodą

Znała ją i kochała cała Polska. Cała Polska zachwycała się jej wewnętrznym, jak i zewnętrznym pięknem, a przede wszystkim słuchała jej piosenek. Mowa o Annie Marii Jopek, która zasłynęła z takich hitów, jak „Ale jestem” czy „Ja wysiadam”. Nagrała także płytę z Michałem Żebrowskim pt. „Zakochany Pan Tadeusz”. Piosenkarka rozpoczynała swoją karierę muzyczną 22 lata temu. I choć na jakiś czas słuch o artystce, która poświęciła się wychowywaniu dzieci, zaginął, 20 lat później gwiazda polskiej sceny muzycznej wróciła do świata show-biznesu z nową płytą.

Jak dzisiaj wygląda Anna Maria Jopek? Aż ciężko uwierzyć, że ma na karku już pięćdziesiątkę

48-letnia Anna Maria Jopek zagościła w ostatnim czasie u fryzjerki Jagy Hupało, która opublikowała zdjęcie artystki na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że ubrana na czarno gwiazda, której urodę podkreślał delikatny makijaż, wcale nie wygląda na swój wiek.

Uwielbiam ją – czytamy w zamieszczonym do zdjęcia wpisie

Wielki powrót i nowa płyta

Przypomnijmy, że w 2018 roku Anna Maria Jopek wróciła z nową płytą pt. „Ulotne”, którą stworzyła w duecie z Branfordem Marsalisem. Znajdziemy na niej takie utwory, jak „W Polu Lipeńka”, „To i hola” czy „W Kadzidlańskim Boru”.

Z miłości do talentu Branforda (którego odkryłam jako nastolatka na płytach Stinga), z miłości do polskich tematów ludowych, z pasji spotkań na krawędzi kultur i stylistyk, z potrzeby nagrywania wśród tych, których uwielbiam i podziwiam – tak Anna Maria Jopek komentuje motywację do nagrania nowej płyty

Prywatne życie piosenkarki

Anna Maria Jopek od 31 stycznia 1998 jest prywatnie żoną podróżnika i dziennikarza Marcina Kydryńskiego, z którym ma dwójkę dzieci: 20-letniego Franciszka i 18-letniego Stanisława.

Polecane

Może Cię zainteresować