×

Anna Lewandowska przypadkiem zdradziła płeć dziecka! Zaczęła nawet szykować wyprawkę

Anna Lewandowska pomimo swej popularności stara się chronić prywatność swoją i swojej rodziny. Czasami jednak dzieli się z fanami opowieściami z dzieciństwa albo obecnych wydarzeń. Tym razem przypadkowo zdradziła płeć jej drugiego dziecka!

Znamy płeć dziecka Lewandowskiej

Anna Lewandowska jest w zaawansowanej ciąży, ale nie przerywa aktywności fizycznej. W tej chwili uczestniczy w sportowym obozie, który sama zorganizowała dla swoich wielbicielek.

Gwiazda znalazła również odrobinę czasu, aby przygotować się do zbliżających się wielkimi krokami narodzin drugiego dziecka. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem prezentującym wyprawkę dla noworodka. W opisie zdradziła, że jest w trakcie przygotowań do powitania na świecie drugiego dziecka. Jej fani od razu domyślili się, jakiej płci będzie drugie dziecko Lewandowskich. Wszystko za sprawą typowo „męskiego” koloru.

Czy fani mają rację?

Większość rodziców decyduje się poznać płeć dziecka przed jego narodzinami, chociaż istnieje mały procent ludzi, którzy wolą mieć „niespodziankę”. Anna Lewandowska zalicza się do tych pierwszych, którzy lubią mieć wszystko zaplanowane. Poznanie płci dziecka pozwoli jej więc na skompletowanie wyposażenia dla synka.

Ania napisała na swoim profilu:

Ale ten czas leci… Powoli zaczynam szykować wyprawkę. Myślę, że każda przyszła mama lubi to zajęcie – ja też.

Obserwujący jej konto momentalnie zareagowali. Niebieski kolor zestawu jednoznacznie zasugerował fanom, że Lewandowscy wkrótce przywitają na świecie syna. Teraz para będzie miała tak wymarzoną przez wielu rodziców „parę” – syna i córkę. 

Zdjęcie tonie w komentarzach followersów, którzy pytają jeszcze z niedowierzaniem:

Będzie syn

Czyżby synek?

Synuś będzie?

Lewandowscy mają już córkę, Klarę. Dziewczynka przyszła na świat w maju 2017 roku.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter.com, Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować