×

Anna Lewandowska w trakcie pandemii odkryła, co jest w życiu najważniejsze

Na swoim Instagramie popularna trenerka podzieliła się z fanami kolejnymi przemyśleniami. Anna Lewandowska snuje refleksje na temat pandemii. Okazuje się, że przez ten czas wiele się nauczyła.

Anna Lewandowska snuje refleksje

Żona Roberta Lewandowskiego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 3 mln osób. „Lewa” codziennie motywuje, umieszcza nowe zestawy ćwiczeń oraz dzieli się swoimi sposobami na zdrowszą dietę. Z jej aplikacji Diet & Training by Ann korzystają tysiące osób, a sama trenerka stanowi inspirację dla wielu kobiet.

Anna Lewandowska stara się poruszać również ważne tematy społeczne. Niejednokrotnie zachęcała do samoakceptacji, czy wypowiadała się na temat depresji i tolerancji. Tym razem zdecydowała się na zupełnie inne wyznanie.

W najnowszym wpisie trenerka podzieliła się refleksją na temat pandemii.

Tak, ten rok pokazał nam co najważniejsze. Wymusił zatrzymanie, uzmysłowił, jak ważny jest kontakt z ludźmi, a przede wszystkim z rodziną, z którą nie możemy się spotkać a nasza aktywność została ograniczona do wykonania telefonu zamiast przytulenia😌

– tymi słowami „Lewa” zaczęła swój obszerny wpis.

W dalszej części skupiła się na tym, co jej zdaniem jest w życiu najważniejsze. Swoje poglądy podpiera teoriami badań naukowych, aby podkreślić wagę swoich słów:

ℹ️ Relacje z innymi są tym, co najmocniej buduje poczucie dobrego życia. To teza postawiona przez naukowców, z którą w pełni się zgadzam☝️ Rodzina, bliscy, przyjaciele, którzy są z nami na co dzień, dają nam siłę by stawiać czoła codzienności. W końcu człowiek, jako istota społeczna nie żyje sam dla siebie.

Anna Lewandowska snuje refleksje
Instagram

Wartość rodziny

Anna Lewandowska zaznaczyła również, że to dzięki rodzinie ma ona energię do działania:

Rodzina❤️ To dzięki niej mam energię do działania. Cieszą mnie nawet najkrótsze chwile spędzone razem. A będąc z mężem i córeczkami mam poczucie, że wszystko jest na swoim miejscu. Ten wspólny czas zdecydowanie wzmocnił nas emocjonalnie i dał energię do działania na innych polach.

Na końcu trenerka zwróciła się do swoich obserwatorów, którzy są dla niej „źródłem inspiracji”. Zaapelowała:

Nie ustajemy w dbaniu o nasze zdrowie i o relacje z otoczeniem, dopingujmy się i wspierajmy na każdym polu. To może wywołać uśmiech, a na niego zawsze jest zapotrzebowanie😃

Fankom bardzo spodobał się szczery i głęboki wpis „Lewej”, co podkreśliły w komentarzach:

❤️❤️❤️ Aniu tak bardzo w punkt, tak bardzo po mojemu ❤️❤️❤️ tak niewiele a znaczy tak wiele ❤️❤️❤️ ściskam 🤗

pięknie napisane, tak od serca ❤️ Ann! ❤️

Tobie również dziękuję za wsparcie, uśmiech, motywacje i dobre serce, które masz otwarte dla wszystkich, co czyni cię bardzo wyjątkowa osoba w tym trudnym dla nas czasie.

A Wy co sądzicie o wyznaniu Anny Lewandowskiej?

Anna Lewandowska snuje refleksje
Instagram

Źródła: www.instagram.com, www.o2.pl, sport.onet.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij