×

Anna Lewandowska pokazała brzuszek ciążowy! Tak zachęca swoje fanki do ćwiczeń

Anna Lewandowska pokazała brzuszek w 7. miesiącu ciąży! Do porodu zostało niewiele czasu, a popularna trenerka promienieje. Ania pochwaliła się nowymi zdjęciami na Instagramie.

Druga ciąża Lewandowskiej

Anna i Robert Lewandowscy znajdują się w centrum zainteresowania, szczególnie teraz, gdy oczekują na drugie dziecko. Ale słynna para sama chętnie dzieli się informacjami na temat prywatnego życia.

O tym, że Ania jest w drugiej ciąży, poinformował jej znany mąż, wsadzając piłkę pod koszulkę po strzeleniu gola i ssąc kciuk, podczas meczu jego drużyny FC Bayern Monachium z Olympiakos Pireus.

Od tej pory ciąża trenerki stała się jedną z najbardziej medialnych w Polsce.

Anna Lewandowska pokazała brzuszek

Brzuszek Lewandowskiej coraz większy, ale trenerka nie zwalnia tempa. W mediach społecznościowych dzieli się radami dla przyszłych mam i promuje swoje produkty, m.in. peeling botaniczny.

Niedawno trenerka podzieliła się z fankami zdjęciami z wakacji w Omanie na Półwyspie Arabskim. Teraz na Instagramie pojawiła się fotografia, na której Lewandowska jest w swoim „naturalnym środowisku”. Trenerka wygląda kwitnąco! Ciąża wyraźnie jej służy.

Jak widać na zdjęciu, mimo zaawansowanej ciąży, nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Lewandowska przyznała, że w drugiej ciąży przytyła mniej niż w pierwszej, ale ponoć tym razem ma nieco większy brzuszek.

Lewandowska nie zdradziła dotąd, czy Klara będzie miała siostrę, czy braciszka. Ale tego dowiemy się już wkrótce. Anna będzie urodzić w okolicy maja.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować