×

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski rozwodzą się? Znamy prawdę

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski rozwodzą się? Niemieckie media twierdzą, że oboje znacznie się od siebie oddalili, a ich związek jest daleki od ideału – na taki podobno wygląda tylko w mediach społecznościowych. Głos w sprawie zabrała już główna zainteresowana. Czy w związku z tym dojdzie do najgłośniejszego rozstania ostatnich lat?

Ania i Robert Lewandowscy

Robert i Ania Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par w polskich mediach. On najlepszy piłkarz świata, który na boisku czuje się jak ryba w wodzie i robi rzeczy niezwykłe. Ona business women, sportsmenka, działaczka sportowa i osobowość medialna, która nie może narzekać na brak zajęć. Nie boi się podejmować kolejnych wyzwań i zawsze stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko, podobnie jak robi to jej mąż.

Prywatnie para pobrała się w czerwcu 2013 roku, po czym dwukrotnie zostali rodzicami dwóch dziewczynek: Klary (2017) i Laury (2020). Rodzina na stałe mieszka w Monachium, gdzie gra i trenuje Robert.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski rozwodzą się?

Zarówno Robert, jak i Ania zyskali sobie sympatię ludzi na całym świecie. Ich życie i sociale śledzą miliony osób, w związku z czym szeroko komentowane jest niemal każda, nawet najmniejsza spekulacja na temat pary. Mimo idealnego wizerunku w mediach społecznościowych, relacja Ani i Roberta jest przez niektórych stawiana pod znakiem zapytania. W konsekwencji oboje co jakiś czas muszą mierzyć się m.in. z plotkami o rzekomym rozwodzie.

Tym razem niemieckie media podzieliły się sensacyjnymi doniesieniami, według których „idealne życie” Ani i Roberta Lewandowskich, jakie przedstawiają w mediach społecznościowych, wcale takie nie jest. Lewandowscy mają bowiem przechodzić małżeński kryzys, który ma wynikać z tego, że oboje poświęcają więcej czasu osobnym biznesom niż sobie nawzajem. To z kolei miało sprawić, że para oddaliła się od siebie i chce się rozstać jeszcze w tym roku.

Głos zabrała Ania Lewandowska

Ania Lewandowska, cytowana przez mpress.pl, w krótkim zdaniu postanowiła postawić kres wszelkim spekulacjom.

Noo, nie pierwszy i nie ostatni raz

– powiedziała żona Roberta Lewandowskiego.

Chyba już nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Ania i Robert mają się dobrze. Wystarczy spojrzeć na wspólne zdjęcia pary. Oni naprawdę wyglądają, jakby byli dla siebie stworzeni!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Źródła: sport.interia.pl, mpress.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij