×

Anna Korcz w ciąży?! Przyszła mama sama podzieliła się tą radosną nowiną

Anna Korcz w ciąży?! Tak, ale nie 51-letnia aktorka, a jej ukochana 29-letnia córka, która nosi takie samo imię jak mama. Na początku internauci byli pewni, że to gwiazda „Na Wspólnej” spodziewa się dziecka. Szybko jednak rozwiano te wątpliwości. Wprawdzie synka urodziła, mając 41 lat, ale tym razem to jej córka powiększy swoją rodzinę.

Mama trójki dzieci

Aktorka może pochwalić się pięknymi córkami i cudownym synkiem, o których często mówi. Nie ukrywa także tego, że inaczej wygląda macierzyństwo dojrzałe, a inaczej to sprzed lat. W czasie jednego z wywiadów powiedziała:

Pan Bóg dobrze to pomyślał, aby rodzić dzieci w wieku 20-25 lat. Jest się wtedy w pełni fizycznych sił. Z wiekiem gorzej się biega z piłką, już nie mamy takiego dobrego słuchu i wzroku. Ale starsze matki mają za to więcej pokory i cierpliwości. Chociaż z tą moją cierpliwością wobec Jaśka… on to ma temperament! (śmiech)

Fanki zachwycone urodą Anny Korcz

Bez wątpienia aktorka jest jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd. Do tego widać, że późne macierzyństwo dodała jej jeszcze bardziej skrzydeł. Co ona sama mówi o Janku?

Jaś to miłość mojego życia. Mogę to powiedzieć publicznie, bo moje dzieci wiedzą, że kocham je wszystkie tak samo i skoczyłabym za nimi do oceanu. Jaś ma dwie siostry: 29-letnią Anię i 21-letnią Kasię. Śmiejemy się, że dodatkowo wygrał dwie mamy. Późniejsze macierzyństwo to zupełnie inna optyka. Więcej przeżywania, ale i dojrzalsza miłość

Anna Korcz w ciąży, a druga Anna Korcz zostanie babcią!

Najstarsza córka aktorki na swoim profilu na Instagramie podzieliła się ze światem wesołą nowiną. Mężem Ani jest Piotr, za którego wyszła 14 lipca 2018 roku.

A przed 30. urodzę dziecko. Tak łatwo powiedzieć, a życie samo pisze scenariusze. Moje 29. urodziny spędzamy w trójkę, więc plan się powiedzie. Trochę sobie to wszystko tak zaplanowaliśmy i wymarzyliśmy

Piękna aktorka już rok temu nieco zdradziła

Rok temu, gdy odbył się ślub córki i jej męża, gwiazda „Na Wspólnej” dodała wzruszający filmik, który wymownie podpisała:

Dzisiaj zostanę teściową, już niedługo – babcią. Dzisiaj wydaję córkę za mąż, Anusię

Fani byli przekonani, że w tamtym roku dojdzie do rozwiązania, ale najwidoczniej aktorka powiedziała to w przypływie silnych emocji. Dziś natomiast wiemy na pewno – Ania Korcz spodziewa się dziecka, a Anna Korcz zostanie babcią.

rodzina

Serdecznie gratulujemy!

Może Cię zainteresować

zamknij