×

Anna Cieślak szczerze o braku dzieci. „Mam czas i chcę mieć czas…”

Anna Cieślak o braku dzieci i plotkach na jej temat szczerze opowiedziała w ostatnim wywiadzie. 41-letnia aktorka w minioną sobotę wyszła za mąż za Edwarda Miszczaka. Czy planuje potomstwo?

„Łatwiej jest oceniać innych”

O tym związku było głośno od wielu miesięcy. Edward Miszczak i Anna Cieślak nie komentowali jednak medialnych doniesień. Swoją miłość trzymali z dala od blasku fleszy. Szybko uznano ich za jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu, przez co aktorka coraz częściej zaczęła gościć na łamach kolorowej prasy. W miniony weekend, para postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne „tak” w gronie najbliższych osób.

Ostatnio Cieślak pojawiła się na promocji filmu Czarna owca, w którym gra jedną z głównych ról. Podczas wydarzenia udzieliła wywiadu portalowi kobieta.pl. W rozmowie z Aleksandrą Nagel aktorka postanowiła odnieść się do plotek pojawiających się w prasie na temat jej życia prywatnego:

Już parę razy media plotkarskie mnie przemieliły, więc tak do końca nie byłam zaskoczona. Najpierw przemielili mnie jako aktorkę, która jest z rodziny porucznika Borewicza. Potem przemielono mnie za prywatne relacje z Cześkiem Mozilem. Pisano nawet, że miałam jakieś relacje z Ryszardem Zatorskim reżyserem filmu „Dlaczego nie?”, co się potem okazało częścią PR-u na potrzeby promocji filmu.

Celebrytka po raz pierwszy zabrała również głos w sprawie związku z dyrektorem TVN-u, Edwardem Miszczakiem. Para od dłuższego czasu była na językach wielu portali plotkarskich, szczególnie ze względu na 26-letnią różnicę wieku między nimi:

Oczywiście łatwiej jest oceniać innych, niż zająć się własnym życiem. Jeśli ludzie mają taką potrzebę, proszę bardzo. Nie jestem w stanie powiedzieć nic poza tym, że jestem szczęśliwa. To inni mają z tym problem, nie ja. Nie mam potrzeby tłumaczenia tego, bo to jest ich problem, że mają z tym problem.

Anna Cieślak o braku dzieci

Gwiazda filmu Czarna owca 27 września skończy 41 lat. Jak przyznaje, sama z tego powodu nie czuje żadnej presji. Jednakże w wywiadzie postanowiła poruszyć temat braku dzieci, co w wielu kręgach wciąż wywołuje kontrowersje:

Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować. Mam czas i chcę mieć czas na proces budowania kreacji. Scena, film to moje życie.

Cieślak podkreśliła, że nie czuje się niespełniona. Dużym wsparciem w tej kwestii zawsze była dla niej jej mama:

Ja nie czuję się niespełnioną kobietą. To niesamowite, co powiedziała mi kiedyś moja mama: „Aniu, nie wszyscy muszą mieć dzieci”. Czy to jest złe, że mówi ci coś takiego twoja matka, która sama wychowała dwie córki? Wymaga to na pewno sporo odwagi z jej strony, żeby coś takiego powiedzieć swojej córce. Kiedy wszyscy cię cisną i mówią: „powinnaś mieć dzieci i założyć rodzinę, już najwyższy czas”, moja mama mówi: „A byliście na jej przedstawieniach? Ona za każdym razem rodzi nowe dziecko”.

Źródła: viva.pl, www.kobieta.pl, kobieta.onet.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij