×

Trenerka licealnej drużyny molestowała nieletniego ucznia. Sama przyznała się jego matce

Ann Kuroki to 26-latka pochodząca z niewielkiego miasteczka Gooding w stanie Idaho. Według informacji przekazanych przez policję, kobieta uwiodła nieletniego chłopca i wielokrotnie uprawiała z nim seks.

Dziewczyna prowadziła drużynę koszykówki w lokalnym liceum, nie była jednak etatową nauczycielką, swoje obowiązki początkowo wykonywała jako wolontariat.

Ann rozpoczęła pracę w placówce edukacyjnej w październiku jednak dopiero teraz sprawa wyszła na jaw. Jak podaje Daily Mail, 26-latka sama przyznała się matce nastolatka, że doszło pomiędzy nimi do wielu cielesnych zbliżeń. Swoje kontakty z uczniem miała utrzymywać od połowy listopada aż do teraz. Do szokującego wyznania doszło w ubiegłą środę wieczorem. Zaniepokojona faktem matka zgłosiła wszystko policji – do zeznań dołączyła również słowa Ann, które udało jej się nagrać. Po kilkudniowym śledztwie 26-latka została aresztowana.

Ann Kuroki została zwolniona dzień przed wstrząsającą rozmową

pixabay.com

Z niewiadomych przyczyn dziewczyna została zwolniona, jeszcze zanim wyjawiła prawdę na temat utrzymywanych kontaktów z jednym z uczniów. Uwiedziony chłopak miał około 16 lat. Co sobotę odwiedzał on swoją trenerkę i uprawiał z nią seks, a wielu spotkaniom towarzyszył również alkohol, który w stanach dozwolony jest dopiero od 21. roku życia.

Mieszkańcy miasteczka są oburzeni całą historią. Wieść o zachowaniu Kuroki szybko się rozeszła w Gooding, gdzie mieszka zaledwie 3 500 osób, a większość ludzi dobrze się zna.

Polecane

Może Cię zainteresować