×

Anita Werner pokazała się bez makijażu. Fani są zachwyceni urodą dziennikarki

Anita Werner bez makijażu oczarowała swoich fanów. Zdjęcie uśmiechniętej dziennikarki na Instagramie spotkało się z masą pozytywnych reakcji.

Uwielbiana dziennikarka

Anita Werner to jedna z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych. Od lat związana jest ze stacją TVN, gdzie zajmuje się przede wszystkim polityką. Widzowie ją doceniają i uwielbiają, czego dowodem są cztery statuetki Telekamery, oraz Wiktora – za największe odkrycie telewizyjne, najlepszą prezenterkę oraz najlepszego publicystę.

Prywatnie kobieta od 2018 roku związana jest z dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem. Dziennikarka często komplementowana jest nie tylko z powodu talentu, ale także swojej urody. Oglądając ją w telewizji, ciężko uwierzyć, że ma 42 lata.

Od pewnego czasu Anita Werner obecna jest na Instagramie, gdzie obserwuje ją niemal 23 tysiące osób. Dziennikarka często publikuje zdjęcia z miejsca swojego pobytu, a także fotografie z ukochanym. Teraz do tych zdjęć dołączyły dwa nowe, na których Werner pozuje bez makijażu!

Anita Werner bez makijażu

Na jednej z ostatnich fotografii z wyjazdu Werner zapozowała bez grama makijażu i oczarowała internautów. Wzrok przyciągają przede wszystkim piegi, które zazwyczaj zakrywa podkładem.

1. No i co tu robić, kiedy kończy się urlop? 2. Włączyć ten urlopowy uśmiech i robić swoje! Podoba Wam się takie podejście?

– czytamy w opisie zdjęcia. Dziennikarka dodała do niego hashtagi: #smile #life #powakacjach #myway #nofilter #bezretuszu #nomakeup #positivethinking #dopracy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anita Werner (@anita_werner_official)

Pod fotografią pojawiła się ogromna ilość wirtualnych serduszek i komentarzy. Internauci nie kryją zachwytu!

Niemożliwe nareszcie ktoś wygląda normalnie na insta, a nie jak woskowany stwór 👏👍cudnie

Piękne piegi pani Anito!!

Co za uśmiech!!!!

Jak byłam nastolatką, to na pocieszenie słyszałam, że „Kobieta bez piegów, to jak niebo bez gwiazd” , jako dojrzała kobieta zgadzam się z tym w 100%. Ps. Piękne piegi, ups. gwiazdy

A jak Wam podoba się naturalna Anita Werner?

Ostatnio bez makijażu pokazała się Anna Lewandowska. Trenerka w swoim wpisie zachęcała do samoakceptacji.

Źródła: www.pudelek.pl, www.radiozet.pl, www.rmfmaxxx.pl, viva.pl
Fotografie: Instagram, imgur.com

Może Cię zainteresować

zamknij