×

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała zdjęcie synka. „Jakie maleństwo!”

Anita Szydłowska pokazała zdjęcie synka. Zrobiła to z wyjątkowej okazji. Jej mąż Adrian po raz pierwszy świętował Dzień Ojca! Ależ ten maluszek jest uroczy!

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego” całkiem niedawno zostali rodzicami. Kilka tygodni temu na świat przyszedł ich uroczy synek. W niedzielę dumna mama umieściła na Instagramie pierwsze zdjęcie malca z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Patrząc na nie, trudno oprzeć się wrażeniu, że tak uroczej fotografii Anita jeszcze nigdy nie pokazała w mediach społecznościowych. Trudno się nie rozpłynąć!

Anita-Szydłowska-pokazała-zdjęcie-synka-z-okazji-dnia-ojca

Anita Szydłowska pokazała zdjęcie synka z wyjątkowej okazji

Pod zdjęciem synka Anita napisała piękną dedykację dla swojego męża. W końcu Adrian świętował swój pierwszy Dzień Ojca. Oczywiście trudno nie wzruszyć się, czytając tak piękne i przepełnione miłością słowa…

Anita-Szydłowska-pokazała-zdjęcie-synka

Tato! Mieszczę się teraz jeszcze na Twoich dłoniach, ale już wiem, że bardzo Cię kocham i zawsze czuję się przy Tobie bezpiecznie. Nie mogę się doczekać, aż będziesz pokazywał mi cały świat! Wszyscy mówią że jestem do Ciebie podobny. To super, bo mam nadzieję że będę taki jak Ty. Wszystkiego najlepszego dla @adrian_szz z okazji pierwszego dnia Ojca

Fani również nie mogli wyjść z podziwu i ukryć wzruszenia. Ich komentarze pod fotografią mówią same za siebie.

Do mamy i taty podobny. Śliczny bobasek

Ale słodziak. Wykapany Tatuś

Jakie maleństwo. Uroczy

Cudo

Mimo że Anita chętnie dzieli się zdjęciami maluszka, wciąż jeszcze nie zdradziła, jak chłopiec ma na imię. Czekamy z niecierpliwością. ?

Polecane