in , , , ,

Anita ze „Ślubu…” pochwaliła się zdjęciami z baby shower. Zdradziła też płeć dziecka!

Jeszcze niedawno zachwycaliśmy się ślubem kościelnym Anity i Adriana ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, tym czasem Anita pokazała zdjęcia z baby shower… Para już niedługo zostanie rodzicami i zdradziła, że będzie to synek!

Anita pokazała zdjęcia z baby shower!

Jak z pewnością dobrze już wiecie, Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” niedługo zostaną rodzicami. Za przyszłą mamą właśnie baby shower. Zorganizowały go dla niej koleżanki. Dzięki zdjęciom z tej imprezy wiemy już, jaka jest płeć maleństwa!

To chłopiec!

Anita pokazała zdjęcia z baby showerUdostępnij

Widać, że było miło, zabawnie i… kolorowo!

Było wesoło, słodko, momentami wzruszająco, kameralnie i dokładnie tak jak chciałam!❤🍼🍧🎂🥞🍍 Dziękuję dziewczyny za odwiedziny, życzenia, wspaniałą zabawę i porządną dawkę śmiechu. 😄 Wcale nie chodzi o to, aby było najbardziej wystawnie, ale to kogo ma się wokół siebie – a są to osoby na które zawsze można liczyć💙 prawdziwi przyjaciele!😘 Junior będzie miał super Krakowskie Ciocie!👶🏼

Anita pokazała zdjęciaUdostępnij

Na imprezie nie zabrakło dwóch innych uczestniczek programu – Ani i Agaty

Widać, że dziewczyny dobrze się bawiły. Widać też pomiędzy nimi wspaniałą więź. To cudowne mieć takich przyjaciół, z którymi można dzielić wyjątkowe chwile.

zdjęcia z baby showerUdostępnijzdjęcia AnityUdostępnijzdjęcia Anity z baby showerUdostępnijAnita pochwaliła się zdjęciami z baby showerUdostępnijAnita ze „Ślubu…” pochwaliła się zdjęciami z baby shower. Zdradziła też płeć dziecka!Udostępnij

Oczywiście życzymy Anicie szczęśliwego rozwiązania! 😉

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com