×

Mężczyzna siedział w restauracji 2 godziny, nic nie zamawiając. Nagle zrobił coś nie do pomyślenia

Pewien mężczyzna stracił całą swoją rodzinę i nie wiedząc, co tak naprawdę ma zrobić, udał się do pewnej restauracji. Nic nie jadł tylko obserwował ludzi, którzy przechodzili obok niego. Generalnie każdy z nas jest inny i logiczne, że w inny sposób przeżywamy stratę. Dla tego człowieka najlepszym rozwiązaniem było siedzenie w tłocznym miejscu i zrobienie czegoś zupełnie niespodziewanego.

Gdy po raz pierwszy przyszedł do knajpki, poprosił, aby obsługiwała go kelnerka, która była samotną matką. Szczerze mówiąc było to dość dziwne, że akurat na tej zmianie trafił na Crystal, która wychowywała samotnie dziecko. Mężczyzna nic nie zamówił. Tak było do czasu, gdy rodzina skończyła jeść.

O całej historii opowiada pracownik restauracji:

mezczyzna

Dzisiaj poznałem anioła. Przyjechałeś do 'Danny' w Utah. Spytałeś mnie o to, czy możesz być obsługiwany przez kelnerkę, która jest samotną matką. Pomyślałem, że to naprawdę bardzo dziwne, ale akurat na zmianie była Crystal, która wpisywała się w ten profil. Posadziłem Cię przy jej stoliku, ale niczego nie zamówiłeś przez dwie godziny. Obserwowałeś tylko ludzi. Siedem rodzin jadło wówczas obiad. A Ty co zrobiłeś? Zapłaciłeś za każdą z nich, co łącznie dało kwotę ponad tysiąca dolarów.

Zapłaciłeś za ludzi, których kompletnie nie znałeś. Zapytałem, dlaczego to zrobiłeś. A Ty spokojnie odpowiedziałeś: „Rodzina jest najważniejsza na świecie, a ja niestety moją straciłem”. Spojrzałem w Twoje oczy, które tak wiele mówiły i zacząłem płakać (to dlatego tak szybko odszedłem). Schowałem się w kuchni i ryczałem jak dziecko. Piszę ten post, ponieważ chciałem dać Ci znać, że kelnerka Crystal, która Cię 'obsługiwała' do tej pory mieszkała z synem w schronisku. Ale dzięki Twojemu napiwkowi, który wyniósł 1500 dolarów, w przyszłym tygodniu przeprowadza się w lepsze miejsce. Crystal mówiła mi, że tej nocy modliła się o cud, ponieważ było jej już bardzo ciężko. Wtedy pojawiłeś się Ty! Mam nadzieję, że to czytasz. Jesteś naprawdę wspaniałą osobą, która skradła moje serce. Dziękuję Ci!

Obyśmy nigdy nie musieli kogoś stracić, aby umieć go docenić…

Polecane

Może Cię zainteresować