×

Ania z „Rolnika…” pokazała piękne, rodzinne zdjęcie. Jej brzuszek rośnie w oczach

Grzegorz i Ania Bardowscy, których mieliśmy okazję oglądać w 4. edycji „Rolnik szuka żony”, to jedni z najbardziej lubianych uczestników programu. Co więcej, para od razu przypadła sobie do gustu, a wybranka rolnika z miejsca zdeklasowała pozostałe konkurentki. Dzisiaj oboje są szczęśliwym małżeństwem, wychowują 3-letniego synka Jasia i czekają na przyjście na świat drugiego dziecka – tym razem córeczki. Tymczasem Ania z „Rolnika…” pokazała rodzinną fotografię, na której widać jej pełny brzuszek. Na pierwszy rzut oka widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Ania z „Rolnika…” pokazała rodzinną fotografię. Jedno zdjęcie, a tyle emocji

Kiedy na świat przyjdzie drugie dziecko pary? Póki co nie wiadomo, jednak pewne jest, że nastąpi to już niedługo. Skąd to wiemy? Wystarczy spojrzeć na piękne zdjęcie, która zamieściła na Instagramie żona rolnika. Na fotografii widzimy całą trójkę, a właściwie czwórkę – wystarczy spojrzeć tylko na brzuch Ani. Wszystkim (małej córeczce z pewnością też) towarzyszy przy tym mnóstwo uśmiechu i radości.

Nasze szczęście, radość, oczekiwanie, odrobina strachu. Miłość – napisała Ania

Fani są zachwyceni

Fani nie szczędzili miłych słów pod adresem rodziny Bardowskich. Wielu z nich wciąż nie może uwierzyć, że Grzegorz i Ania poznali się w programie i praktycznie już na samym początku wiedzieli, że są dla siebie stworzeni.

Urocza rodzinka. Promieniejecie szczęściem i miłością

Wczoraj oglądałam właśnie ostatni odcinek Rolnika, minęło już 4 lata, a Wasze życie tak się zmieniło. Macie pięknego synka, i córeczkę w drodze. Wszystkiego najlepszego dla Was

Aż nie mogę uwierzyć, że to już kilka lat minęło. To jest miłość. Dużo jej wam życzę – czytamy w komentarzach

Programy telewizyjne potrafią naprawdę połączyć dwoje zupełnie obcych sobie ludzi. Ludzi, którzy wydają się być dla siebie stworzeni. Kolejną taką parą jest chociażby Adrian i Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Para także doczekała się już dziecka.

Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na narodziny córeczki Grzegorza i Ani.

Może Cię zainteresować

zamknij