×

Ania ze „Ślubu od…” przeszła totalną przemianę. Niektórym się nie podoba

Ania Wróbel to jedna z najbardziej popularnych uczestniczek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Dzięki udziałowi w show TVN udało się jej zgromadzić sporo fanów. Od czasu programu sporo się u niej zmieniło. Ostatnio Ania Wróbel przeszła metamorfozę. Pochwaliła się nową fryzurą i odmienionym kolorem na Instagramie.

Ania Wróbel szukała miłości w show TVN

Ania Wróbel wzięła udział w 2. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia„. Eksperci sparowali ją z Grzegorzem Zygadło i jak się szybko okazało, to nie był najlepszy pomysł. Początkowo wydawało się, że oboje są dla siebie idealni. W programie nie brakło łez, a Grzegorz co chwila przepraszał nową żonę. Niestety ostatecznie udział w programie nie skończył się dla Ani najlepiej. Mimo początkowych obietnic Grzegorz ją zostawił i upokorzył.

Na szczęście kontrowersyjny program to już przeszłość. Wszystko wskazuje na to, że Ania otrząsnęła się po krótkim, ale trudnym małżeństwie i układa swoje życie na nowo. Po tym, jak w końcu udało się jej dostać rozwód, urządziła nawet huczną imprezę. Nie zabrakło na niej innych uczestników „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, którym również nie poszczęściło się w miłości.

ania wróbel
Instagram

Po programie Ania Wróbel przeszła wewnętrzną i zewnętrzną metamorfozę

Od czasu programu Ania bardzo się zmieniła. Trudne doświadczenia sprawiły, że stała się dużo silniejsza. Przy okazji postanowiła zadbać o siebie i zmieniła także swój wygląd zewnętrzny. Na dobry początek postanowiła powalczyć z dodatkowymi kilogramami, a efektami diety chwaliła się w mediach społecznościowych.

ania wróbel
Instagram

Ania ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” w srebrnych włosach

Później Ania postanowiła zaszaleć z włosami. Najpierw zmieniała kolor na platynowy blond, a teraz odważyła się na jeszcze większą zmianę. Tym razem pokazała się na Instagramie w srebrnych włosach. Według nas, taki kolor zdecydowanie jej pasuje.

Ania Wróbel przeszła kolejną metamorfozę, ale nie wszyscy są zachwyceni

Jednak internauci nie są do końca przekonani, czy siwe włosy pasują do Ani. Zdania są bardzo podzielone:

Śliczna koloryzacja ale w platynie bardziej twarzowo

W tym kolorze zdecydowanie lepiej jak dla mnie oczywiście ?

Przepięknie w tym srebrze! Zazdroszczę, na moich włosach nie do uzyskania ?

Kurcze, dodaje Ci chyba lat

Jej… Jeszcze srebra to będziesz mieć pod dostatkiem uwierz?

ania wróbel z chłopakiem
Instagram

No cóż, trudno dogodzić wszystkim. Według nas najważniejsze to, żeby kolor podobał się Ani i jej nowemu partnerowi. Tym razem uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” znalazła miłość bez pomocy telewizji. Ostatnio para świętowała pierwszą rocznicę znajomości. Oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych, nieważne czy w srebrnych, czy platynowych włosach.

Może Cię zainteresować

zamknij