×

Ania Lewandowska pokazała twarz Laury i Klary! Wyglądają jak dwie krople wody

Ania i Robert Lewandowscy bardzo cenią sobie prywatność. Gdy na świat przyszła ich pierwsza córka Klara, jej tożsamość była pilnie strzeżona. Nie zobaczymy twarzy dziewczynki na zdjęciach paparazzi. Dwa lata temu, parze urodziła się druga córka, Laura. Jej twarz do dziś również była sekretem.

Dlaczego Lewandowscy nie pokazują twarzy swoich córek?

Dotychczas wszystkie zdjęcia pary z córeczkami, były robione tak, by nie było widać ich twarzy. Dzieci zazwyczaj są odwrócone tyłem do aparatu, lub sprytnie zasłonięte. Znani rodzice postanowili za wszelką cenę chronić ich prywatność. Bycie jedną z najbardziej znanych par w show-biznesie kryje też mroczną stronę. Prawdopodobnie ich decyzja miała również podłoże dotyczące bezpieczeństwa.

źródło: instagram.com

Anna Lewandowska wrzuciła zdjęcie, na którym widać twarze córek!

Z roku na rok, Lewandowscy co raz odważniej pokazują twarze dzieci. Częściej pojawiają się zdjęcia, na których są ustawione profilem do aparatu. Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się u Ani jest szczególne.

Fani znanej trenerki uwielbiają jej posty o macierzyństwie. Nic dziwnego, że zdjęcia z córeczkami biją rekordy popularności. Na najnowszej możemy zobaczyć dumną mamę podczas treningu z pociechami. Klara trzyma w rękach tarcze bokserskie, w które uderza Ania. Na kolanach siedzi najmłodsza córka, Laura. To jedno z niewielu zdjęć, na których można zobaczyć jak wygląda najmłodsza córka Lewandowskich.

Fanki w komentarzach rozpływają się nad rodzinną fotką:

„Klara bardzo podobna do taty”

„Laura wygląda jak mała Klara”

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij