×

Jest już po studiach, a wciąż nie może wychodzić z domu. Nie wolno jej też randkować

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej począwszy od chwili, kiedy pojawi się na tym świecie. Chce, aby było zdrowe, inteligentne i wyjątkowe. Niektórzy idą jednak o krok dalej i próbują na siłę ingerować w życie swoich pociech, podejmując za nich wiele mniej lub bardziej istotnych decyzji. Czasami dochodzi w ten sposób do sytuacji, które nawet nie śniły się przeciętnemu śmiertelnikowi. Doskonałym przykładem jest Angelika Kenova znana jako rosyjska żywa lalka Barbie.

Angelika Kenova mogła mieć wszystko

Kiedy Angelika Kenova przyszła na świat, wydawać by się mogło, że będzie miała wszystko. Urodziła się w bogatej rodzinie, skończyła dobre studia i mogłaby pracować jako psycholog dziecięcy. Mogłaby, jednak za sprawą nadopiekuńczych rodziców rzeczywistość wygląda nieco inaczej.

Piekło dziewczyny

Rodzice Angeliki doskonale zdają sobie sprawę z ponadprzeciętnej urody swojej córki. Wiedzą, że błyskawicznie wzbudzi zainteresowanie mężczyzn, dlatego robią dosłownie wszystko, aby zatrzymać ją przy sobie. W tym celu zabraniają jej podróży, randkowania z chłopakami, przez co nigdy nie była w poważnym związku, a często nawet i wychodzenia z domu. Kiedy jednak już ma okazję go opuścić, zazwyczaj dzieje się to w towarzystwie jej matki. Jeśli natomiast jakimś cudem zdarzy się, że Angelika z kimś wyjdzie, adorator Angeliki musi zostawić paszport pod zastaw. Rodzice chcą w ten sposób zabezpieczyć się przed sytuacją, w której ktoś chciałby wywieźć ich córkę za granicę.

Rosyjska piękność nie tylko więc wygląda jak lalka, ale nawet żyje w taki sposób. Żyje w luksusach, a mimo to jej funkcjonowanie jest bardzo ograniczone.

Chciałbyś się znaleźć na jej miejscu?

Polecane

Może Cię zainteresować