×

Angelika z Big Brothera występowała już w telewizji. To może nie być przypadek, że wygrała casting

Życie w domu Wielkiego Brata nie należy do najłatwiejszych. Jego mieszkańcy musieli odciąć się od mediów społecznościowych i Internetu, a przede wszystkim rozstać się z najbliższymi. Dla niektórych z nich było to już za dużo i po jakimś czasie zrezygnowali z udziału w „eksperymencie”. Na ich miejsce weszło z kolei kilku innych uczestników. Wśród nich wyróżnia się Angelika Głaczkowska, która dołączyła do domu Wielkiego Brata dopiero miesiąc po rozpoczęciu programu. Nowa współlokatorka szybko dogadała się z pozostałymi i z łatwością odnalazła się w reality show. Czyżby miała już jakieś doświadczenie w tej materii?

Uczestnicy „Big Brothera” to nieprzypadkowe osoby

Już na samym początku show w mediach pojawiło się pełno spekulacji odnośnie wyboru uczestników, którzy dostali się do „Big Brothera”. Szybko okazało się, że wielu z nich miało już wcześniej jakiś związek z show-biznesem, co niekoniecznie wszystkim się spodobało. I tak oto Tomasz Urban znany w reality jako model, zagrał wcześniej w reklamie Head & Shoulders u boku samej Anny Lewandowskiej. Radosław Palacz miał swój epizod w „Koronie Królów”. Łukasz Darłak w wielu serialach TVN. Zaczynał od epizodów w „Detektywach”, „W11” i „Szpitalu”. Był także chłopakiem Michała Witkowskiego. Magda Wójcik z kolei zna się z Maffashion i Patrykiem Spikerem z „Warsaw Shore”.

Angelika Głaczkowska również ma na swoim koncie medialną przeszłość

Nowa uczestniczka reality show „Big Brother” pochodzi z Białobrzegów w województwie mazowieckim. Ma 32 lata i pracuje jako stewardessa. Jak z kolei przedstawiono nową uczestniczkę show, kiedy wchodziła do domu Wielkiego Brata?

Angelika pochodzi ze szczęśliwej rodziny. Zawsze realizuje zamierzone cele, dlatego najbliżsi określają ją jako osobę porządną i obowiązkową. Niczego nie żałuje, a każdy dzień stara się wykorzystać mądrze i kreatywnie. Najbardziej uszczęśliwiają ją podróże, poznawanie nowych ludzi oraz sport. Lubi rywalizację. U drugiego człowieka razi ją sztuczność, którą wyczuwa od razu. Ma poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Marzy o własnej restauracji, w której mogłaby spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną

Jak się jednak okazuje, nie wszystkie istotne kwestie dotyczące jej przeszłości zostały ujawnione. Agnelika ma na swoim koncie występy w telewizji, które w znacznym stopniu mogły jej pomóc w dostaniu się do show. I tak oto w 2014 roku wzięła udział w programie „MasterChef”, gdzie przedstawiła się jako „dziewczyna Damiana” z Warszawy. Jego popisowymi daniami były dania przygotowane z puszki. Na tym jednak nie koniec medialnej przeszłości Angeliki…

Zaledwie dwa lata później Głaczkowska wzięła udział w serialu paradokumentalnym „Malanowski i Partnerzy”. Zagrała w nim 24-letnią Paulinę Małek.

Patrząc na historie uczestników show, nasuwa się pytanie, czy takie osoby powinny brać udział w castingach do tego typu programów? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Może Cię zainteresować