×

18-latka jest pewna, że widziała piekło. Mówi, że spotkała w nim celebrytów oraz papieża Jana Pawła II

Nastolatka pochodząca z Ekwadoru, twierdzi że Jezus ukazał jej piekło oraz niebo. Wszystko to działo się, gdy dziewczyna była martwa przez blisko 23 godziny.

Angelica Elizabeth Zambrano Mora już wcześniej rozmawiała z Bogiem

W wieku 12 lat przyjęła Jezusa, jednak wielu znajomych nie rozumiało wiary dziewczyny, dlatego odsunęła się od Kościoła i wielokrotnie grzeszyła. Po trzech latach Angelica ponownie wróciła do swojej religii, lecz wciąż uważała się za osobę chwiejną. W modlitwach prosiła, aby Bóg do niej przemówił, jednak to nastąpiło dopiero w dniu jej 17-tych urodzin.

Wołałam do Boga z całego serca, by zmienił moje życie. Jednak czas mijał i nic się nie wydarzyło. Jedyną zmianą było to, że zaczęłam chodzić do kościoła i czytać Biblię. W sierpniu zostałam zaproszona na 15-dniowy post, w którym uczestniczyła moja matka. Postanowiłam wziąć w nim udział, ale zanim przyszłam powiedziałam do Boga, aby do mnie przemówił. Zrobił to już dla wielu osób, a w stosunku do mnie wciąż był milczący. Jakby mnie nie widział, a to bolało. Modliłam się i pytałam czy Bóg mnie nie kocha, czy nie chce się mną zająć.

pixabay.com

pixabay.com

Nastolatka prosiła o znak od Boga, aż w końcu natknęła się na cytat z księgi Jeremiasza:

Wołaj do Mnie, a odpowiem ci, oznajmię ci rzeczy wielkie i niezgłębione, jakich nie znasz.

Wtedy była pewna, że Bóg do niej przemówił. Dostała znak, o który od dawna prosiła. Nie chciała chwalić się swoim odkryciem przed innymi i w milczeniu rozmyślała nad tymi słowami. Podczas postu Angelica modliła się i całym sercem wierzyła, że wkrótce stanie się coś niezwykłego. W trakcie jednej z rozmów z Bogiem ukazały się jej boskie anioły, które uprzedziły nastolatkę przed tym co się wydarzy.

Musisz się przygotować, bo Bóg pokaże Ci rzeczy wielkie i niezgłębione. Takie, których jeszcze nie poznałaś. Pokaże Ci piekło i niebo, ponieważ o to go prosiłaś poprzez słowa Jeremiasza.

pixabay.com

pixabay.com

Dziewczyna była przerażona, nigdy nie mówiła nikomu o tym, czego doświadczyła czytając cytat z Księgi Jeremiasza. Mimo to boskie stworzenie wiedziało dokładnie, o którym wersecie rozmyślała. Podczas modlitwy z innymi postnikami, Angelica wciąż widziała anioły, a także Ducha Świętego, który do niej przemówił. W następnych dniach dziewczyna wciąż miała wizje, a boskie istoty towarzyszyły jej podczas lekcji i w domu. Jeden z aniołów wyszeptał jej, że wkrótce umrze, ale nie musi się niczego obawiać, ponieważ powróci na Ziemię, by opowiedzieć o tym co widziała.

Wkrótce dziewczyna przez 23 godziny była martwa

pixabay.com

pixabay.com

Po tych słowach Angelica stała się bardzo przygnębiona, jednak gdy Duch Święty powiedział jej, że spotka się z Bogiem nagle zaczęła się uśmiechać i stała się radosna. Ludzie z jej towarzystwa nie wiedzieli skąd nastąpiła taka przemiana. Kiedy dziewczyna opowiedziała o tym co ją czeka, jej matka oraz znajoma z innego kościoła, rozpoczęły namaszczenie. W trakcie namaszczenia Angelica zaczęła odnosić wrażenie, że coś ją przykrywa. Po chwili nikt nie mógł dotknąć dziewczyny.

W zaświatach widziała celebrytów oraz Jana Pawła II

Angelica twierdzi, że podczas wizyty w piekle widziała Michaela Jacksona, który sprzedał diabłu swoją duszę w zamian za sławę. Gdy tylko ktoś słuchał utworu gwiazdy, czuł on ogromny ból i przechodził przez potworne męczarnie. W zaświatach pojawił się również Św. Jan Paweł II. Bóg chciał pokazać dziewczynie jak wyglądało całe życie Karola Wojtyły i zaprezentował jej tajne fakty, o których nikt wcześniej nie miał pojęcia. Według Boga papież był materialistą i kłamcą, a za swoje grzechy nigdy nie żałował dlatego teraz znajduje się w takim miejscu. Nastolatka jest pewna, że widziała Jana Pawła II, który obsypywany był tysiącami złotych monet, które zachowywał tylko dla siebie. Stwórca krytykował również kult świętych, w tym kult maryjny. Angelica podczas wędrówki po niebie, dowiedziała się, że objawienia z udziałem Maryi były fałszem. Tuż przed powrotem na Ziemię, Bóg pokazał jej także jak wygląda sąd ostateczny.

Przywrócona do życia

Opowieść 18-latki brzmi dość fantastycznie, jednak trudno wyjaśnić powrót do życia. Ludzki mózg powinien być nieodwracalnie uszkodzony po około 8 minutach od zgonu, a w przypadku Angelici tak się nie stało po 23 godzinach! Niestety nie można stwierdzić czy nastolatka faktycznie była martwa, ponieważ nie potwierdził tego żaden lekarz, a ciało dziewczyny nie znajdowało się w szpitalu tylko w domu rodzinnym. Po rzekomym powrocie do świata żywych, Angelica zaczęła głosić prawdę i opowiadać to co zobaczyła.

Co myślisz o objawieniach nastolatki? Czy uważasz, że może to być prawda?

Może Cię zainteresować