×

Aneta Kręglicka pokazała dorosłego syna, a jej fanki oszalały. „Co za przystojniak!”

Nie wszystkie gwiazdy uwielbiają dzielić się swoim życiem prywatnym z fanami. Do tej grupy z całą pewnością zalicza się wybitna modelka, która od lat podbija wybiegi i lśni na sesjach zdjęciowych. Na próżno szukać na jej profilu na Instagramie zdjęć z rodziną w intymnych sytuacjach. Z reguły są to fotografie stricte modowe. Tym razem jednak odważyła się na odrobinę szaleństwa. Aneta Kręglicka pokazała syna, a serca jej fanek musiały szybciej zabić, bo niezły z niego przystojniak!

Aneta Kręglicka pokazała syna w social mediach

Nie ma co ukrywać – urodę z całą pewnością Aleksander odziedziczył po mamie. Blondy włosy, ostro zarysowana szczęka i nonszalancki styl. Z jakiego powodu zdjęcie znalazło się w sieci?

Każde dziecko kiedyś dorasta…

Tak też się stało w przypadku pełnoletniego już Aleksandra, syna 54-letniej Anety Kręglickiej i reżysera, Macieja Żaka. Pod fotografią pojawiło się też kilka słów od modelki.

Paryż wrzesień 2019. Ten rok, to u mnie wiele emocji. Teraz, kolejny szczególny moment, mój syn wyfruwa z domu. Mam mieszane uczucia, cieszę się i smucę jednocześnie. Ale cóż, taka kolej rzeczy więc…leć wysoko ❤️

Pod zdjęciem pojawiły się nie tylko komplementy w kierunku syna

Wiele matek napisało, że dokładnie rozumie obawy Anety Kręglickiej, bo przechodziły lub przechodzą przez to samo. Doradzały modelce, aby cieszyła się z tego stanu i kibicowała dziecku w realizowaniu swoich marzeń.

54-latka, która zachwyca

Poza tym, że Aneta Kręglicka dodała zdjęcie syna, regularnie na jej profilu pojawiają się treści związane z modą. Widzimy ją w przeróżnych kampaniach, sesjach zdjęciowych i na wybiegach.

Jak ona to robi?!

I szczerze mówiąc, głęboko zastanawiamy się nad tym, jak trzeba żyć i co robić, aby w wieku 54 lat wyglądać tak fenomenalnie. Nie chodzi tylko o szczupłą sylwetkę, ale także o klasę i szyk, które są znakiem rozpoznawczym modelki.

Czy Wy też odnosicie wrażenie, że to kobieta, która we wszystkim będzie wyglądać równie dobrze?

My jesteśmy pod wrażeniem!

Damska część redakcji bez żadnego skrępowania wyznaje, że chciałaby w wieku 54 lat wyglądać jak Aneta Kręglicka ?

Polecane

Może Cię zainteresować