×

Anella dodała swoje nagie zdjęcia na Instagram. Wywołała nimi burzę

O polskiej Barbie pisaliśmy już nie raz, jednak to, co opublikowała ostatnio na Instagramie, wywołało niemałe poruszenie w internecie. Najprawdopodobniej Anella wystąpi na okładce magazynu Playboy!

O Anelli i jej wyglądzie zrobiło się głośno, gdy wystąpiła w programie śniadaniowym. Od listopada 2017 roku stale rośnie grono jej fanów, ale również i hejterów.

Ostatnio Polka opublikowała na swoim profilu zdjęcie, które szokuje. Modelka pozuje pod prysznicem, lecz ubrana jest jedynie w delikatną biżuterię w postaci dwóch bransoletek.

Dodatkowo Anella oznaczyła Playboy’a oraz czeską edycję magazynu. Czyżby oznaczało to, że celebrytka ma wystąpić na okładce miesięcznika?

instagram.com/anella_an_

Doskonały Plastik rządzi , a pod prysznicem wszystko po mym idealnym ciele spływa jeszcze bardziej, nie tylko hejt???? miłego dnia ???

Do tej pory na okładkach magazynu występowały znane aktorki, piosenkarki, a także dziennikarki, które w odważny sposób chwaliły się swoimi wdziękami. Trudno ukryć fakt, że większość z nich nie przeszła tylu operacji plastycznych co Anella, która otwarcie mówi o ingerencji w swój wygląd. Dodatkowo polska Barbie stale publikuje swoje nagie zdjęcia na Instagramie, stąd nasuwa się pytanie, jak miałaby wyglądać sesja w Playboyu? Czy można zaprezentować coś więcej niż to, co się już pokazało?

Kontrowersyjne zdjęcie Anelli wywołało sporą burzę wśród jej obserwatorów. Obecnie została wyłączona możliwość komentowania wszystkich fotografii na profilu modelki. Czyżby oznaczało, to że fala hejtu jednak trochę przytłacza polską Barbie?

Według oficjalnych informacji, sesja do magazynu jeszcze się nie odbyła, jednak na profilu Playboya można zobaczyć zdjęcie Anelli z obecnym numerem magazynu oraz pytaniem do czytelników

Temat sesji Anelli w PLAYBOYU rozpalił dziś internet. Czy rzeczywiście tak się stanie? Cóż… Najpierw wy nam powiedzcie…

Opublikowany przez Playboy Polska na 5 stycznia 2018

Temat sesji Anelli w PLAYBOYU rozpalił dziś internet. Czy rzeczywiście tak się stanie? Cóż… Najpierw wy nam powiedzcie – chcielibyście zobaczyć u nas „Polską Barbie”?

Większość obserwatorów ma jednakowe zdanie:

facebook.com/PlayboyPolska

Myślicie, że Anella to dobra kandydatka na okładkę Playboya?

Może Cię zainteresować