Dziecko umiera po narodzinach. Rok później lekarz, który odbierał poród, jest świadkiem cudu

Czasami jedno przytulenie wyraża więcej niż tysiąc słów. Zdarza się też, że zastępuje ono coś, co trudno jest nam powiedzieć głośno. Zdjęcie tego uścisku podbiło serca tysięcy internetów. Fotografia, o której mowa, została wykonana przez Sarah’ę Ledford, fotografkę specjalizującą się w sesjach porodowych. Jednak zacznijmy od początku…

To miał być ich najszczęśliwszy dzień…

Andrew i Amanda Hanson nie mogli doczekać się już momentu, w którym w końcu przytulą swojego pierworodnego syna – Klayton’a. Zwłaszcza, że o dziecko starali się bardzo długo.

Na porodówkę udali się 2 dni po wyznaczonym terminie porodu. Wszystko działo się tak, jak powinno. Lekarz i położna byli pewni, że będzie to książkowy poród. Niestety, gdy maluszek pojawił się na świecie, było kompletnie cicho. Nie wydał z siebie żadnego dźwięku, nie zapłakał ani razu…

youtube.com
Udostępnij youtube.com

Okazało się, że nie oddycha

Po akcji reanimacyjnej, podłączono go do aparatury podtrzymującej życie. Niestety, mimo starań, chłopiec wkrótce po tym zmarł.

youtube.com
Udostępnij youtube.com

Wszyscy płakali

Ten moment okazał się tak przerażający, że płakali dosłownie wszyscy, którzy byli zgromadzeni przy Amandzie, nawet personel medyczny. Sarah’a Ledford miała uwiecznić najszczęśliwsze chwile tej rodziny, ale widząc, co się dzieje, wykonała tylko kilka zdjęć i opuściła szpital.

Cud

3 miesiące później wydarzył się prawdziwy cud. Okazało się, że Amanda znów jest w ciąży. Para po raz pierwszy od śmierci Clayton’a była znów szczęśliwa, ale i niesamowicie przerażona. Myśl o możliwości straty drugiego dziecka dosłownie ich paraliżowała.

Poród idealny

Sarah Ledfor po raz kolejny miała uwiecznić moment przyjścia na świat dziecka Amandy i Andrew’u. Tym razem wszystko naprawdę wydarzyło się książkowo. Karson urodził się bez nawet najmniejszych komplikacji. Był w pełni zdrowy.

youtube.com
Udostępnij youtube.com

Ogromne wzruszenie

Tym razem również płakali wszyscy zgromadzeni, ale teraz były to łzy radości, szczęścia i ulgi. Dr Hodges, który uczestniczył także we wcześniejszym porodzie, mocno przytulił Andrew’u. Sarah udało się nawet uchwycić ten moment, w którym gratuluje on świeżo upieczonemu tacie i to właśnie on wywołał w Internautach tak ogromne wzruszenie…

youtube.com
Udostępnij youtube.com

Zły los się odwraca, a nadzieję warto mieć zawsze. Pamiętaj, po każdej burzy wychodzi słońce :)

Źródło: youtube.com, familyshare.com | Fotografie: youtube.com