×

Andrea z serialu „Zbuntowany Anioł”. Jak dzisiaj wygląda 56-letnia aktorka?

Chociaż trudno w to uwierzyć, od światowej premiery serialu minęły już 23 lata. To, w jaki sposób zmieniła się Natalia Oreiro, mogliśmy wszyscy zobaczyć podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. A jak zmieniła się Andrea z serialu „Zbuntowany Anioł”? Mariana Arias w tym roku skończy 56 lat.

„Zbuntowany anioł”

„Zbuntowany anioł” („Muneca Brava”) swego czasu bił rekordy popularności w Polsce. Ale nie tylko! To jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych telenowel na świecie. Odtwórczyni głównej roli – Natalia Oreiro, do dzisiaj ma fanów w wielu krajach.

Gdy Polsat rozpoczął emisję serialu w latach 2000-2001, przed telewizorami codziennie gromadziło się kilka milionów widzów. Produkcja złożona z 270 odcinków, stała się hitem stacji.

Perypetie 18-letniej Milagros i jej ukochanego Iva stały się telewizyjnym fenomenem w 30 krajach, od Argentyny po Izrael. Choć telenowele można traktować z przymrużeniem oka, niewielu produkcjom udaje się odnieść taki sukces.

Chociaż od premiery serialu minęło już ponad 20 lat, losy bohaterów serialu do dziś są przypominane w wielu telewizjach i nadal ściągają przed ekran tysiące widzów.

Andrea z serialu „Zbuntowany Anioł”

Wysoka, bardzo smukła i zgrabna. Sekretarka rodzinnej firmy i… kochanka Federica DiCarlo. W postać Andrei Ramos wcieliła się argentyńska aktorka Mariana Arias.

Na ekranie konkurowała z Milagros o względy przystojnego Iva. Gdy zakończyła pracę przy nagrywaniu serialu, słuch o Andrei zaginął.

Aktorka zagrała kilka epizodycznych ról, ale skupiła się przede wszystkim na karierze modelki. Mariana występowała w kampaniach dużych modowych marek. Później rozpoczęła pracę w telewizji jako dziennikarka.

Prywatnie serialowa Andrea jest szczęśliwą mamą Palomy. Dziewczyna bardzo przypomina mamę! Mimo upływu lat, aktorka prawie się nie zmieniła. A wręcz wygląda jeszcze piękniej.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij