×

Anastasia Pokreshchuk pokazała chłopaka. Jak ona jest uzależniony od operacji

Anastasia Pokreshchuk pokazała chłopaka. Młoda kobieta jest znana głownie ze względu na deformacje twarzy, którym się poddała. Jej obserwatorów przez długi czas interesowało, jak wygląda jej ukochany. Teraz już to wiemy! Jest nim lubujący się w skandalach bloger, który równie jak ona lubi…operacje plastyczne!😉

Największe kości policzkowe na świecie

Jeśli jeszcze nie znacie Anastasi, to musicie wiedzieć, że jest ukraińską influencerką, która stała się sławna ze względu na swój dość kontrowersyjny wygląd. Jest bowiem właścicielką prawdopodobnie największych na świecie kości policzkowych. 32-latka od około 14 lat poddaje się zabiegom modelowania policzków i innym operacjom plastycznym. Zmieniła w swoim wyglądzie m.in. wspomniane już kości policzkowe, a także powiększyła usta i piersi.

Anastasia Pokreshchuk pokazała chłopaka!

Jakiś czas temu Ukrainka pochwaliła się swoim chłopakiem. Przynajmniej tak twierdzą niektóre ukraińskie media i jej obserwatorzy. Wcześniej długo ukrywała swoją miłość. Wielu osób zastanawia się, dlaczego to robiła, skoro jej ukochany również jest znaną osoba. Jaki się okazuje, jest to Aleksiej Mironenko. To popularny w ich kraju i nie tylko bloger oraz fryzjer, którego specjalnością jest farbowanie włosów. Spod jego „pędzla” wychodzą podobno najpiękniejsze kolorowe metamorfozy. Wiadomo, że ta dwójka jest ze sobą już od dłuższego czasu.

Jedno z ostatnich nagrań pary pochodzi z karetki. Młody mężczyzna złamał nogę i konieczna była interwencja służb. Para jest jednak na filmie w bardzo dobrym nastroju. Wydawać by się mogło, że ani trochę nie przejmuje się tym, co zaszło. Z kolei jeszcze inny film, który również, możemy zobaczyć na Instagramie, ukraińskiej celebrytki pochodzi ze szpitala i został zrobiony niedługo po zabiegu Aleksieja.

Anastasia Pokreshchuk pokazała chłopaka, ale ludzie twierdzą, że to farsa dla pieniędzy

Osoby, które obserwują Anastasię i jej ukochanego mają jednak spore wątpliwości, co do szczerości uczuć tej dwójki. Wiele osób uważa bowiem, że takie filmy to gruba przesada, a zakochani dzielą się nimi tylko dla zwiększenia popularności. W dodatku niektórzy twierdzą nawet, że para w ogóle jest ze sobą jedynie w mediach społecznościowych dla zwiększenia zasięgów.

Bez wątpienia jednak ta dwójka musi się ze sobą całkiem dobrze dogadywać, chociażby ze wzglądu na takie samo zamiłowanie do medycyny estetycznej. Aleksiej tak jak i Anastasia również jest od niej uzależniony. Ma za sobą liposukcję pośladków, a także i powiększanie ust.

Jak myślicie, dobrali się naprawdę, czy dla pieniędzy?

Źródła: www.o2.pl, www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij