×

Alutka z „Rodziny Zastępczej” zniknęła z mediów po emisji serialu. Tak wygląda dziś

Choć na koncie ma wiele ról, to z pewnością Alutka z Rodziny Zastępczej przyniosła jej największą popularność oraz sympatię widzów. Oczywiście mowa o Joannie Trzepiecińskiej. Niestety, aktorka na dłuższy czas zniknęła z mediów. Jesteście ciekawi, jak wygląda teraz?

Alutka z Rodziny Zastępczej, czyli Joanna Trzepiecińska

Joanna Trzepiecińska to aktorka, która w całej swojej karierze zagrała sporo ról. Jednak jedno jest pewne – żadna nie przyniosło jej takiej sympatii widzów, jak rola Alutki z Rodziny Zastępczej. Kto z nas nie lubił tej roztrzepanej, wiecznie bujającej w obłokach żony producenta filmowego. Chyba nie ma takiej osoby.

alutka-z-rodziny-zastepczej-kiedyś

10 lat minęło…

Mimo że serial Rodzina Zastępcza był emitowany w telewizji Polsat ponad 10 lat temu, to z pewnością wielu z Was do tej pory wspomina go z uśmiechem. Bowiem przez naprawdę długi czas cieszył się olbrzymią popularnością. Po jego emisji w latach 1999-2009 Joanna Trzepiecińska niezwykle rzadko gościła w mediach. Z pewnością wielu z Was zastanawiać się więc może, jak się zmieniła. Jesteście ciekawi?

alutka-z-rodziny-zastepczej-premiera-spektaklu

Najnowszy spektakl z jej udziałem

Pani Joanna wciąż związana jest z aktorstwem. Jednak teraz występuje głownie na deskach teatru. Niedawno wystąpiła w spektaklu „Borys Godunow”. Jego premiera odbyła się kilka dni temu. Oto jak się prezentowała.

alutka-z-rodziny-zastepczej-teraz

Alutka z Rodziny Zastępczej ma dziś 53 lata. Czy też waszym zdaniem czas działa na jej korzyść?

alutka-z-rodziny-zastepczej-ma-53-lata

Polecane

Może Cię zainteresować