×

Ma 90 lat i nadal przeprowadza operacje. O emeryturze nawet nie chce słyszeć

Próba znalezienia powołania nie zawsze kończy się sukcesem. Z pewnością jednak nie jest to problem dotyczący Alli Levushkiny. Ta pani doktor ma za sobą 67 lat doświadczenia i ponad 10 tysięcy operacji. Nigdy nie straciła pacjenta, a dziś ma 90 lat i nadal operuje!

Lekarz to nie zawód, ale sposób życia, jak sama mówi. Na emeryturę przejść nie chce, bo wtedy by się nudziła.

Nie dajcie się zmylić wiekowi ani poczciwemu wyglądowi. Ręka Alli nigdy nie zadrżała. Wigoru i krzepy może jej pozazdrościć niejeden nastolatek. Kocha to, co robi i nie chce z tego rezygnować.

Opublikowany przez CGTN Czwartek, 9 lutego 2017

Kiedy wybierała specjalizację, koledzy ją wyśmiali. Dziś jest ceniony proktologiem i najstarszym praktykującym lekarzem w Rosji.

O swoim zawodzie może opowiadać godzinami. Oczy jej błyszczą na samo wspomnienie pierwszych zabiegów. Mimo wielu propozycji w prestiżowych klinikach, pozostaje wierna szpitalowi w Riazaniu.

Opublikowany przez CGTN Czwartek, 9 lutego 2017

Alla to znakomity chirurg i potrafi dokonać niemożliwego. Nie dość, że nigdy nie straciła pacjenta, to potrafi dokonać cudów.

Nawet tych „nieoperacyjnych” bierze pod swoje skrzydła i dokonuje niemożliwego. Nic dziwnego, że pacjenci ją uwielbiają i jest autorytetem w swoim środowisku. Mając 90 lat, nadal wykonuje około czterech operacji tygodniowo.

Opublikowany przez CGTN Czwartek, 9 lutego 2017

Jak sama mówi, żyje tylko dzięki woli Bożej. Praca jest jej pasją i o przejściu na emeryturę nawet nie myśli.

Może Cię zainteresować