×

Alan z „Warsaw Shore” położył przerażonego psa na grillu. Chciał go zamknąć!

Pulpet z przerażonego psa – poleca Alan Kwieciński. W ramach „żartu” Alan z „Warsaw Shore” położył psa na grillu, po czym próbował zamknąć wieko. Zwierzę było przerażone. Alanowi pomagała koleżanka z „Love Island”.

Alan z „Warsaw Shore”położył psa na grillu

Jeśli kogoś śmieszy przerażony piesek rasy chihuahua, polecamy poczucie humoru Alana Kwiecińskiego z „Warsaw Shore” i jego koleżanki Aleksandry Daniel z „Love Island”. Ich „żart” to najlepszy dowód na to, że popularność zdecydowanie nie powinna być dla każdego. Rozkwit programów, które serwują rozrywkę niskich lotów i promują aspirujących celebrytów, sprawił, że „każdy orze jak może”. Gdy niemiłosiernie szybko płynie czas od emisji programu, followersom trzeba jakoś o sobie przypomnieć.

Alan i jego koleżanka wybrali się razem na grilla. Aleksandra zabrała ze sobą pieska rasy chihuahua. A że w czasie oczekiwania na kiełbasę z grilla dorośli się nudzą, towarzystwo zaczęło szukać sobie rozrywek. Biedny piesek akurat był w pobliżu.

Kwieciński położył psa rasy chihuahua na przygotowanym do rozpalenia grillu, a następnie próbował zamknąć wieko. Piesek był przerażony, za to Alan bawił się przednio. Wtórowała mu… Ada. Oczywiście oboje uznali, że ten przedni żart warto pokazać na Instagramie.

<a href=Instagram">

Instagram

„Lubisz znęcać się nad psem”?

Na nagraniu słyszymy Aleksandrę, która mówi:

Dzisiaj, proszę Państwa, serwujemy na grillu…

Również Alan próbował zabłysnąć:

Pulpet z rożna

– rzucił, kładąc psa obok kiełbasy i karkówki.

<a href=Twitter">

Twitter

Nagranie „żartów” Kwiecińskiego szybko obiegło sieć. Internauci byli zażenowani tym, co zobaczyli.

Lubisz się znęcać nad psem? Bawi cię to? Żenada

Idiotyzm i okrucieństwo

Biedny pies. Ale co tam, ważne że pustaki się cieszą. Obraz nędzy i rozpaczy.

Powinieneś razem z tą swoją pseudo celebrytką ponieść konsekwencje znęcania się nad psiakiem ! A Instagram powinien Wam zablokować konta! Patologia!

– czytamy w komentarzach. A to i tak jedne z tych komentarzy, które można przytoczyć…

<a href=Instagram">

Instagram

Fotografie:

Może Cię zainteresować