×

Alan z „Warsaw Shore” położył przerażonego psa na grillu. Chciał go zamknąć!

Pulpet z przerażonego psa – poleca Alan Kwieciński. W ramach „żartu” Alan z „Warsaw Shore” położył psa na grillu, po czym próbował zamknąć wieko. Zwierzę było przerażone. Alanowi pomagała koleżanka z „Love Island”.

Alan z „Warsaw Shore”położył psa na grillu

Jeśli kogoś śmieszy przerażony piesek rasy chihuahua, polecamy poczucie humoru Alana Kwiecińskiego z „Warsaw Shore” i jego koleżanki Aleksandry Daniel z „Love Island”. Ich „żart” to najlepszy dowód na to, że popularność zdecydowanie nie powinna być dla każdego. Rozkwit programów, które serwują rozrywkę niskich lotów i promują aspirujących celebrytów, sprawił, że „każdy orze jak może”. Gdy niemiłosiernie szybko płynie czas od emisji programu, followersom trzeba jakoś o sobie przypomnieć.

Alan i jego koleżanka wybrali się razem na grilla. Aleksandra zabrała ze sobą pieska rasy chihuahua. A że w czasie oczekiwania na kiełbasę z grilla dorośli się nudzą, towarzystwo zaczęło szukać sobie rozrywek. Biedny piesek akurat był w pobliżu.

Kwieciński położył psa rasy chihuahua na przygotowanym do rozpalenia grillu, a następnie próbował zamknąć wieko. Piesek był przerażony, za to Alan bawił się przednio. Wtórowała mu… Ada. Oczywiście oboje uznali, że ten przedni żart warto pokazać na Instagramie.

„Lubisz znęcać się nad psem”?

Na nagraniu słyszymy Aleksandrę, która mówi:

Dzisiaj, proszę Państwa, serwujemy na grillu…

Również Alan próbował zabłysnąć:

Pulpet z rożna

– rzucił, kładąc psa obok kiełbasy i karkówki.

Nagranie „żartów” Kwiecińskiego szybko obiegło sieć. Internauci byli zażenowani tym, co zobaczyli.

Lubisz się znęcać nad psem? Bawi cię to? Żenada

Idiotyzm i okrucieństwo

Biedny pies. Ale co tam, ważne że pustaki się cieszą. Obraz nędzy i rozpaczy.

Powinieneś razem z tą swoją pseudo celebrytką ponieść konsekwencje znęcania się nad psiakiem ! A Instagram powinien Wam zablokować konta! Patologia!

– czytamy w komentarzach. A to i tak jedne z tych komentarzy, które można przytoczyć…

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij