in , , ,

Ala Janosz z Idola skończyła 34 lata. Dziś nie przypomina szalonej blondynki sprzed 17 lat

Pamiętacie pierwszy sezon programu Idol? Wówczas wygrała urocza i bardzo wesoła 17-latka, która podbiła serca widzów. Głos jak dzwon i ogromna charyzma – tak o niej mówiono. Czy odniosła sukces? Co dziś robi w życiu? Ala Janosz z Idola wczoraj skończyła 34 lata, a to okazja wyjątkowa, dlatego przypominamy sobie tę słodką blondynkę, która naszym zdaniem… niewiele się zmieniła.

Ala Janosz z Idola wybrała inną drogę niż jej koledzy z programu. Nie pręży się na tzw. ściankach. Nie zobaczymy jej także na ustawkach z paparazzi

Dziś rolą, która sprawia jej najwięcej radości, jest wychowanie 4-letniego Tymonka i bycie szczęśliwą żoną Bartosza Niebieleckiego. Wybranek serca 34-latki ma także wiele wspólnego z muzyką – jest perkusistą zespołu HooDoo Band.

Alicja Janosz
UdostępnijImgur

Wydaje się, że niewiele zostało po szalonej i kolorowej 17-latce sprzed lata. Dziś Alicja stawia na naturalność

Jest sobą, a tę szczerość doceniają jej fani, którzy regularnie rozpływają się nad urodą Ali i tym, jak pięknie dziś wygląda. Promienieje, a to na pewno zasługa kochanego męża, wymarzonego synka i pasji do muzyki.

Ala Janosz
UdostępnijInstagram

Muzyka towarzyszy jej każdego dnia, co widać chociażby na jej profilu na Instagramie. Alicja występuje nie tylko sama, ale także ze swoim mężem

Czy Waszym zdaniem Ala Janosz z Idola zmieniła się?

Ala Janosz z Idola
UdostępnijInstagram

Kto z Was oglądał Idola?

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com, imgur.com | Miniatura wpisu: Imgur