×

Aktor z filmu „Kevin sam w domu” oskarżony o próbę uduszenia swojej dziewczyny!

Gwiazdor filmu „Kevin sam w domu” jest w poważnych tarapatach. Kłótnia, w którą wdał się ze swoją dziewczyną, miała drastyczne zakończenie. Kobieta twierdzi, że popularny aktor próbował ją udusić.

Gwiazdor filmu „Kevin sam w domu”

Kevin nie miał zbyt dobrych relacji z rodzeństwem. Ale najgorzej dogadywał się z Buzzem. Starszy brat dręczył Kevina, dokuczał mu i miał sporo grzeszków na sumieniu. W pokoju trzymał ogromnego pająka, który ostatecznie pomógł Kevinowi w rozprawieniu się z przestępcami.

W rolę łobuza Buzza McCallistera wcielił się Devin Ratray – aktor, o którym zrobiło się głośno w latach 90. Rola starszego brata Kevina przyniosła mu dużą popularność. Ratray zagrał również w kontynuacji filmu. Potem próbował swoich siłach w kilku innych produkcjach, ale już żadna z nich nie powtórzyła sukcesu „Kevina samego w domu”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Devin Ratray (@devinratray)

Obecnie Ratray ma 44 lata i znów zrobiło się o nim głośno. Niestety nie za sprawą filmowych sukcesów, ale agresywnego czynu, którego miał się dopuścić.

Chciał udusić swoją dziewczynę?

Jak dowiedział się serwis „TMZ”, Devin Ratray i jego dziewczyna 9 grudnia urządzili dziką awanturę w hotelu Hyatt w Oklahoma City. Podczas kłótni pary miało dojść do rękoczynów. Kobiecie udało się uciec z apartamentu. Wezwano policję, a na przyjazd funkcjonariuszy partnerka aktora czekała na klatce schodowej.
Dzień po awanturze kobieta, której danych nie ujawniono, złożyła zeznania na komendzie. Oskarżyła swojego partnera o stosowanie przemocy fizycznej. Kobieta powiedziała, że Ratray uderzył ją w twarz, zakrył jej usta dłonią i próbował ją udusić.
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Devin Ratray (@devinratray)

Tę wersję wydarzeń funkcjonariusze potwierdzili w rozmowie z mediami. Natomiast rzecznik Ratraya twierdzi, że owszem, między parą doszło do kłótni, ale aktor nie posunął się do rękoczynów. Po awanturze para się rozstała.

Wkrótce Devin Ratray miał wziąć udział w spotkaniu gwiazd „Kevina”, które prawdopodobnie będzie nadawane w telewizji w okresie świątecznym. W tej sytuacji nie wiadomo, czy filmowy Buzz zostanie zaproszony.
Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij